Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

  Všetky Vaše CD dostupné v každej izbe

  Uložte si celú zbierku CD na 40 GB pevný disk a počúvajte ju v každej miestnosti. V každej miestnosti môžete počúvať inú hudbu a vaša hudba vás bude nasledovať všade, kam sa doma pohnete. Diaľkové ovládanie má vstavaný displej

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

Všetky Vaše CD dostupné v každej izbe

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Obojsmerné diaľkové ovládanie pre užívateľsky prívetivú navigáciu

  Obojsmerné diaľkové ovládanie pre užívateľsky prívetivú navigáciu

  S diaľkovým ovládaním s 2-riadkovým LCD displejom môžete surfovať stovkami skladieb len stlačením tlačidla. Zobrazuje šesť riadkov informácií uvedených podľa zoznamu skladieb, albumu, interpreta, žánru alebo skladby. Intuitívna navigácia predstavuje rýchly a súčasne intuitívny posun po stovkách súborov. Umožní Vám obsluhovať ho len jednou rukou, zaručuje jedinečný užívateľský zážitok.

 • Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel je inovatívny reproduktor s plochým panelom, ktorý používa najmodernejšiu technológiu, aby zaistil vysokú kvalitu a celospektrálny zvuk z plochého a kompaktného reproduktora.

 • 40 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 750 CD

  40 GB pevný disk ponúka veľmi veľkú kapacitu na ukladanie digitálnych hudobných súborov. Bez problémov uloží až 750 CD vašej hudobnej zbierky, pričom rýchlosť nahrávania je taká vysoká, že môžete takmer súbežne prehrávať aj zaznamenávať skladbu.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Universal Plug & Play je technologický štandard, ktorý vám umožní pripojenie k akémukoľvek zariadeniu s podporou Universal Plug & Play a prenášať hudbu. Vaše bezdrôtové hudobné centrum používa Universal Plug & Play, aby sa zaručil jednoduchý a štandardný spôsob na pripojenie k iným zariadeniam s podporou Universal Plug & Play. Vaše bezdrôtové hudobné centrum môžete jednoducho pripojiť k iným mediálnym zariadeniam, aby ste prijímali alebo prenášali obsah.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Logo Windows je obchodná alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná kapacita je menšia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať