Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

  Osloboďte svoju hudbu

  Extrahujte a uložte všetku svoju hudbu na 80 GB pevnom disku tohto elegantného bezdrôtového hudobného systému Philips Streamium WACS7500 a streamujte hudobné skladby do rôznych miestností v celej domácnosti. Pre zvýšenie potešenia z používania je k dispozícii aj funkcia farebného obalu albumu Album Art a možnosť počúvať internetové rádiá.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti - bezšnúrovo

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami) a PC

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami) a PC

  S použitím bezdrôtovej siete si vychutnáte svoje obľúbené skladby, ktoré sa nepretržite prenášajú z hudobnej knižnice vo Vašom PC do hudobného centra Streamium Wireless alebo do stanice/staníc, prípadne z centra Streamium priamo do stanice/staníc. Či už máte svoju hudobnú zbierku uloženú v zariadení Streamium alebo v PC, buď môžete celú svoju domácnosť naplniť jedinou skladbou alebo jednotlivé miestnosti rôznymi skladbami – je to len na Vás. Už žiadne káble, žiadne pripájanie, žiadne nepríjemnosti. Vychutnajte si maximálnu nezávislosť pri počúvaní hudby v ktorejkoľvek z miestností vo svojej domácnosti.

 • 80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  Pevný disk s veľkosťou 80 GB vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych zvukových súborov – hravo uloží až 1500 zvukových diskov CD. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup a to všetko v jednom zariadení.

 • Vychutnajte si internetové rádio

  Vychutnajte si internetové rádio

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktorá sa poskytuje prostredníctvom Internetu. Jedným z najpopulárnejších formátov je MP3. Niektoré internetové stanice sú viazané na terestriálne vysielajúce rádiostanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú len prostredníctvom Internetu, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie výlučne prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu si môžete vychutnávať prístup k rádiostaniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov; vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam od Rakúska až po Juhosláviu.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Vďaka funkcii My Room, My Music si môže každý člen domácnosti vybrať a prehrať svoje obľúbené skladby z kompletnej hudobnej zbierky uloženej v hudobnom centre Streamium Wireless. Technológia viacnásobného používateľského prístupu Multiple User Access súčasne prenáša vybranú hudbu z centra Streamium do konkrétnej stanice. Jedno centrum Streamium dokáže vysielať hudbu až do piatich staníc, čo znamená celkovo šesť hudobných možností pre celú rodinu v ktorejkoľvek izbe – súčasne a okamžite.

 • Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Naplňte ktorúkoľvek miestnosť v dome svojou hudbou. Už žiadne káble ani problémy s nimi a koniec hádkam so zvyškom rodiny o tom, akú hudbu budete počúvať. Z bezdrôtového hudobného systému Streamium môžete svoju hudbu nielen ukladať a prehrávať, ale môžete tiež streamovať jednu skladbu – alebo rozličné skladby – až do 5 staníc Streamium vo svojej domácnosti. Je to jednoduché, môžete využiť zabudované inovatívne funkcie ako My Room, My Music a Music Broadcast. Osloboďte svoju hudbu a vychutnajte si ju v ktorejkoľvek časti vašej domácnosti.

 • 80 W RMS/centrum, 30 W RMS/stanica s reproduktormi Super Sound Panel

  80 W RMS/centrum, 30 W RMS/stanica s reproduktormi Super Sound Panel
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočné množstvo voľnej pamäte môže byť nižšie z dôvodu predkonfigurácie zariadenia
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať