Bezdrôtová hudobná stanica

  Osloboďte svoju hudbu

  Prostredníctvom staníc WAS7500 rozmiestnených na želaných miestach vo vašej domácnosti môžete okamžite prehrávať všetku svoju obľúbenú hudbu prenášanú bezdrôtovo z Hudobného centra alebo PC. Vychutnajte si zvuk v Hi-Fi kvalite z tohto ultra tenkého systému. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtová hudobná stanica

Bezplatné internetové rádio, Plne farebný displej WAS7500/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti - bezšnúrovo

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Vysielanie hudby: Počúvajte rovnakú hudbu na všetkých staniciach

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Vychutnajte si internetové rádio

  Vychutnajte si internetové rádio

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktorá sa poskytuje prostredníctvom Internetu. Jedným z najpopulárnejších formátov je MP3. Niektoré internetové stanice sú viazané na terestriálne vysielajúce rádiostanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú len prostredníctvom Internetu, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie výlučne prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu si môžete vychutnávať prístup k rádiostaniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov; vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam od Rakúska až po Juhosláviu.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Darujte svojej hudobnej zbierke vo vašom PC slobodu: prehrajte ju prostredníctvom bezdrôtovej hudobnej stanice Streamium Wireless! Zariadenie Streamium ponúka pripojenie UPnP, ktoré vám umožňuje pripojiť sa ku každému zariadeniu s podporou technológie Universal Plug & Play a prijímať alebo vysielať cezeň hudbu – získate tak prístup aj k vašej hudobnej zbierke v PC. Stačí siahnuť po diaľkovom ovládaní, vybrať konkrétne skladby prostredníctvom zariadenia Streamium a jednoducho ich prehrať. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo a bez námahy.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Vďaka funkcii My Room, My Music si môže každý člen domácnosti vybrať a prehrať svoje obľúbené skladby z kompletnej hudobnej zbierky uloženej v hudobnom centre Streamium Wireless. Technológia viacnásobného používateľského prístupu Multiple User Access súčasne prenáša vybranú hudbu z centra Streamium do konkrétnej stanice. Jedno centrum Streamium dokáže vysielať hudbu až do piatich staníc, čo znamená celkovo šesť hudobných možností pre celú rodinu v ktorejkoľvek izbe – súčasne a okamžite.

 • Priame USB prehráva hudbu z pamäťových jednotiek USB typu flash

  Priame USB prehráva hudbu z pamäťových jednotiek USB typu flash
 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Vstavané Woofer reproduktory pre hlboké basy

  Vstavané Woofer reproduktory pre hlboké basy
 • Super Sound Panel pre čistý zvuk v stredných/vysokých frekvenciách

  Super Sound Panel je inovatívny plochý reproduktorový panel, ktorý používa najmodernejšiu technológiu, aby zaistil vysokú kvalitu a celospektrálny zvuk z kompaktnej jednotky reproduktora. Ponúka vynikajúci zvukový výkon v celom frekvenčnom spektre bez zbytočne veľkých rozmerov konvenčných reproduktorov. Technológia reproduktorov s plochou plexi-membránou nahrádza konvenčné hrubé basové a výškové reproduktory jednou membránou, ktorá prostredníctvom veľmi tenkého rámu zaistí hlboké basy a vyvážený zvuk bez skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať