Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

  Čistá voda pripravená s ľahkosťou

  Kompaktné zariadenie na čistenie vody s jednoduchou inštaláciou, ktoré vám pripraví čistú vodu – pomocou filtra Micro Pure odstráni baktérie, škodlivé organické zlúčeniny a chlór, pričom vo vode ponechá všetky prospešné minerály. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

Micro Pure WP3811/00 Nájsť podobné výrobky

Čistá voda pripravená s ľahkosťou

s filtrom Micro Pure

 • Odstraňuje všetky baktérie, škodlivé organické zlúčeniny a chlór

  Filter Micro Pure predstavuje multi-filtračný systém, ktorý odstraňuje všetky baktérie, nečistoty a zápachy na zaistenie čistej, bezpečnej a chutnej pitnej vody. Skladá sa z technologicky vyspelej membrány s dutými vláknami, ktorá obsahuje viac ako 520 miliárd mikropórov pre efektívne odstránenie 99,99 % všetkých baktérií a granulovaného aktivovaného uhlíka, ktorý odstraňuje nepríjemný chlór, zlú chuť a zápachy. Filter tiež uchováva v pitnej vode všetky prospešné minerály, ktoré sú životne dôležité pre ľudské zdravie.

 • Výstraha Pure Protect vás upozorní, keď treba vymeniť filter

  Dômyselné a jednoduché, farebne kódované výstražné upozornenie Pure Protect pripomenie používateľom včasnú výmenu s maximálnou jednoduchosťou: keď sa membrána zmení na tmavosivú alebo hrdzavo-hnedú, nastal čas výmeny filtra.

 • Vysoký prietok s maximálnou úrovňou prietoku 2 litre za minútu

  Tento kompaktný čistič vody dosahuje maximálnu úroveň prietoku 2 litre za minútu, čo zaisťuje len malý rozdiel oproti normálnemu prietoku nefiltrovanej vody. Jednoduchým otočením páčky na výber vody budete mať tiež na výber prúd alebo rozstrekovanie nefiltrovanej vody alebo rozstrekovanie filtrovanej vody.

 • Adaptéry na hrdlo Quick Fit pre jednoduchú inštaláciu na vodovodnú batériu

  Toto pokročilé zariadenie na čistenie vody sa dodáva s množstvom prispôsobených adaptérov Quick Fit na hrdlo, ktoré vám pomôžu jednoducho namontovať zariadenie na čistenie vody na vodovodnú batériu. Skutočný dôvtip a jednoduchosť.

 • Pokročilý mechanizmus Quick Twist umožňuje jednoduchú výmenu filtra

  Pokročilý mechanizmus výmeny filtra Quick Twist umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú výmenu filtra a prináša tak do zariadenia na čistenie vody dôvtip a jednoduchosť.

 • Maximálny výkon bez potreby elektrickej energie

  Skonštruované tak, že nepotrebuje elektrickú energiu, pričom ponúka maximálny výkon. Prispieva k udržateľnosti zdrojov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať