Náhradný filter na čistenie vody z vodovodu

Micro X-Pure WP3922/00 Nájsť podobné výrobky
 • Čistá voda pripravená s ľahkosťou

  Náhradný filter na čistenie vody z vodovodu

  WP3922 Nájsť podobné výrobky

  Zdokonalený filtračný systém založený na membráne z dutých vlákien a meniča iónov, ktorý odstraňuje baktérie, škodlivé organické zlúčeniny, chlór a olovo. Zlepšuje chuť a vôňu a zachová vo vašej vode prospešné minerály. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistá voda pripravená s ľahkosťou

Filter Micro X-Pure

 • Odstraňuje baktérie, rozpustené olovo a škodlivé organické zlúčeniny

  Filter Micro X-Clean predstavuje multi-filtračný systém. Skladá sa z technologicky pokročilej membrány s dutými vláknami, ktorá obsahuje viac ako 300 miliárd mikropórov pre efektívne odstraňovanie 99,99 % všetkých baktérií, meniča iónov na odstraňovanie škodlivého rozpusteného olova, jemného granulovaného aktívneho uhlia, ktoré odstraňuje škodlivé vedľajšie produkty chlórovania, škodlivé znečisťujúce látky ako prchavé organické chemikálie, a poľnohospodárske znečisťujúce látky ako pesticíd CAT. Odstraňuje aj nepríjemný chlór, zlú chuť a zápachy. Filter uchováva v pitnej vode prospešné minerály, ktoré sú životne dôležité pre ľudské zdravie.

 • Pokročilý mechanizmus Quick Twist umožňuje jednoduchú výmenu filtra

  Pokročilý mechanizmus výmeny filtra Quick Twist umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú výmenu filtra a prináša tak do zariadenia na čistenie vody dôvtip a jednoduchosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať