Bezdrôtový telefón

  Bezdrôtový telefón

  Pohodlný a jednoduchý

  Užite si jednoduchosť s bezdrôtovým telefónom Philips XL490 vybaveným mimoriadne veľkým displejom a klávesmi, pohodlným slúchadlom a užitočnými funkciami, ako sú zosilnenie hlasitosti, kompatibilita s načúvacími prístrojmi, viacnásobné položky adresára a nastavenia ochrany súkromia. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 42,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový telefón

1, 9" displej/s bielym podsvietením, Slúchadlo s hlasitým odposluchom XL4901S/53 Nájsť podobné výrobky

Pohodlný a jednoduchý

 • 4,8 cm (1,9") grafický displej s vysokým kontrastom

  4,8 cm (1,9") grafický displej s vysokým kontrastom

  4,8 cm (1,9") grafický displej s vysokým kontrastom s bielym podsvietením

 • Rozšírená ochrana súkromia: čierna listina, tichý režim, blokovanie hovorov*

  Rozšírená ochrana súkromia: čierna listina, tichý režim, blokovanie hovorov*

  Čierna listina zabráni prijímaniu hovorov z konkrétnych čísel alebo čísel začínajúcich na určité číslice. Môžete zablokovať 4 skupiny čísel. Každá skupina čísel môže obsahovať 1 až 24 číslic. Ak prichádza hovor z čísla začínajúceho jedným z týchto čísel alebo z jedného zo 4 zablokovaných účastníckych čísel, telefón nezazvoní. Pre tichý režim môžete vypnúť zvonenia na určité hodiny. Vďaka funkcii blokovania hovorov môžete predísť prekvapeniam v podobe vysokých účtov za telefón, a to tak, že zablokujete volania na konkrétne čísla začínajúce na určité číslice. Anonymný hovor zabráni prijatiu prichádzajúcich volaní so skrytými číslami. Telefón nezazvoní.

 • Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Niekedy môže byť vhodné vedieť, kto volá, ešte pred tým, ako zdvihnete. A naša funkcia identifikácie volajúceho vám pomôže zistiť, kto je na druhej strane linky.

 • Kompatibilný s načúvacími prístrojmi – potláča neželaný hluk

  Kompatibilný s načúvacími prístrojmi – potláča neželaný hluk

  Kompatibilný s načúvacími prístrojmi – potláča neželaný hluk

 • Podsvietenie klávesnice umožňuje rýchly prístup aj v tmavej miestnosti

  Podsvietenie klávesnice umožňuje rýchly prístup aj v tmavej miestnosti

  Jemné jantárové podsvietenie zvyšuje čitateľnosť tlačidiel pri slabom svetle a v noci.

 • Položky s dvoma poľami na priradenie 2 čísel k jednému kontaktu

  Položky s dvoma poľami na priradenie 2 čísel k jednému kontaktu

  V dnešnej dobe má väčšina ľudí v adresári kontakty s viacerými číslami. Náš zoznam kontaktov umožňuje jednoduchú správu kontaktov. Jednoducho si uložte dve ľubovoľné telefónne čísla, máte na výber tri rôzne políčka: číslo domov, číslo do práce alebo mobil.

 • Zosilnenie hlasitosti na extra silnú úroveň jedným dotykom

  Zosilnenie hlasitosti na extra silnú úroveň jedným dotykom

  Želáte si niekedy, aby volajúci hovoril hlasnejšie? Jednodotykovým zosilnením hlasitosti môžete okamžite zosilniť hlasitosť o viac ako 12 dB* v slúchadle do ucha a o vyše 8 dB* v handsfree reproduktore. Potom budete počuť každé slovo a tón zreteľne a jasne.Už žiadnu konverzáciu nebudete zle rozumieť. *meranie vychádza od najnižšej úrovne hlasitosti až po maximálnu zosilnenú hlasitosť. Používateľom sa neodporúča dávať slúchadlo blízko k uchu, keď je stlačené tlačidlo zosilnenia. Po ukončení hovoru sa zosilnená hlasitosť vráti na normálnu úroveň.

 • Pomocou priamych tlačidiel rýchlo zavoláte z pamäti 3 blízkym osobám

  Zavolať ľuďom, na ktorých vám najviac záleží, ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka funkcii vytočenia čísla jediným dotykom už nikdy nebudete musieť hľadať ich telefónne čísla – spojíte sa stlačením jedného tlačidla.

 • Slúchadlo s hlasitým odposluchom vám vždy umožní telefonovať bez rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo jednoducho vykonávať viac vecí naraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Táto funkcia vyžaduje dodatočné predplatenie služby Identifikácia volajúceho. Bližšie informácie získate u svojho miestneho sieťového operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať