Vitajte. Už na Vás čakáme.

Televízory Philips

Vstúpte do úplne nového sveta televízie, ktorý vám prináša náš dizajn, Smart TV a dômyselná interakcia

Objavte ho otočením kolieska myši

Objavte naše cenami
ovenčené televízory Ultra HD

Smart TV

Prečo by ste sa mali uspokojiť so sledovaním televízie, keď sa môžete zároveň ponoriť do sveta online zábavy, informácií a sociálnych sietí v pohodlí vlastnej obývačky?

Vďaka funkcii Philips Smart TV si môžete vychutnať online prezeranie a bohatú ponuku online aplikácií, prehľadávať internet, vypožičať si filmy, pripojiť sa na sieť Facebook a Twitter... a užiť si ešte viac zábavy.

Prečítajte si viac Zatvoriť Zobraziť televízory Smart TV Prehrať video

Odporúčané videá a panel vyhľadávania

Už nikdy nepoviete: „Dnes v televízii nedávajú nič zaujímavé“.

Naša časť s odporúčaniami obsahuje špeciálne návrhy založené na základe vašich diváckych preferencií a pole vyhľadávania umožňuje jednoducho vyhľadať obľúbený video obsah a aplikácie Smart TV, takže sa máte vždy na čo tešiť.

Aplikácie

Jednoduchý výber, organizácia a používanie aplikácií presne podľa vašich predstáv. Od aplikácií, ktoré zachytávajú životný štýl, ako napr. Skype, Twitter, Facebook a YouTube, až po aplikácie podporujúce video na požiadanie, online TV, hry, správy a predpoveď počasia – nikdy nebolo jednoduchšie vstúpiť do online sveta prostredníctvom televízie.

Skype

Dodajte svojim hovorom nový rozmer a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží – nech sa nachádzajú kdekoľvek. Vďaka aplikácii Skype vo vašom TV môžete uskutočňovať hlasové hovory a videohovory na veľkej obrazovke. Stačí jednoducho skontrolovať, či je váš televízor vybavený integrovanou kamerou alebo si vyžaduje pripojenie voliteľnej kamery.

Aplikácia Cloud pre televízory Smart TV

Televízna aplikácia Cloud dostupná na paneli vášho televízora Smart TV vám umožňuje pristupovať k stovkám televíznych kanálov prostredníctvom internetového pripojenia. Do online aplikácie Cloud môžete ukladať svoje obľúbené videá, fotografie, hudobné a iné súbory a mať tak k nim jednoduchý prístup. Navyše si tiež môžete ľubovoľne nadefinovať vlastné televízne kanály.

Je to akoby ste vlastnili vlastnú televíznu stanicu.

Televízna aplikácia Cloud

Všetko, čo potrebujete na prístup k stovkám bezplatných a platených kanálov v úložisku Cloud*, je televízna aplikácia Cloud a pripojenie Wi-Fi. Keď si vyberiete obľúbené kanály, môžete svoj účet prispôsobiť vytvorením sekcie Môj kanál v rámci aplikácie.

* Dostupnosť televíznych kanálov sa líši v závislosti od krajiny

Aplikácia Cloud Explorer

Pozerajte si fotografie či videá a počúvajte hudbu pomocou aplikácie Cloud Explorer vo svojom televízore… alebo akomkoľvek inom televízore s touto aplikáciou. Stačí prejsť do aplikácie Cloud Explorer v televízore so službou Cloud, prihlásiť sa do účtu úložiska Cloud a môžete si vychutnávať všetok obsah, ktorý v ňom máte uložený. Také jednoduché.

Dômyselná interakcia

Váš televízor. Váš dom. Váš zážitok.

Ovládajte televízor z každého miesta v domácnosti.

Zdieľajte obsah svojho inteligentného zariadenia na obrazovke televízora, medzi televízormi vo vašej domácnosti a taktiež medzi televízorom a inteligentným zariadením. Vždy máte všetko pod kontrolou.

Čítať ďalej Zatvoriť Zobraziť televízory Smart TV
iphone, ipod, ipad, tv
 • Dizajn

  Vitajte v novom svete televízneho dizajnu.

  Televízor Philips prekročil hranice a namiesto tradičného televízora vám prináša nový spôsob vnímania televízora a dizajn, ktorý navždy zmení váš uhol pohľadu.

  Od koncepcie až po samotný vývoj hľadáme krásu aj v tých najmenších detailoch. Kombinujeme vášeň, kreativitu a autentické materiály, aby sme vám priniesli dizajny, rámy a stojany, ktoré zdokonalia váš interiér aj životný štýl.

  Prečítajte si viac Zatvoriť Zobraziť všetky televízory Prehrať video
 • Rámy – keď menej je viac

  Čím sú rámy našich televízorov tenšie, tým lepšie zapadnú do vášho interiéru. Pretože niekedy vo vás zanechajú najsilnejší dojem práve veci, ktoré nevidíte.

  Prečítajte si viac Zatvoriť Zobraziť všetky televízory
 • Stojany

  Naše stojany sú navrhnuté tak, aby pri pohľade na televízor vytvárali dojem ľahkosti a pohyblivosti. Výsledok? Elegancia a krása televízora v každom detaile.

  Prečítajte si viac Zatvoriť Zobraziť všetky televízory
 • Materiály a povrchová úprava

  Od autentických materiálov až po neutrálne a klasické farebné kombinácie – používame kvalitné materiály a povrchové úpravy špeciálne vybrané tak, aby dokonale zapadli do vášho interiéru.

  Prečítajte si viac Zatvoriť
  Zobraziť všetky televízory
 • Technológia
  Ultra HD

  Ocenenie EISA

  Po získaní ocenení za kvalitu obrazu televízorov Philips sme sa rozhodli ísť ešte 4-krát ďalej a priniesť vám našu najnovšiu cenami ovenčenú inováciu: televízor Philips Ultra HD so 4-násobne väčším rozlíšením než majú bežné televízory Full HD.

  Vďaka viac než 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii prevzorkovania obrazu na ultra rozlíšenie si vychutnáte dokonalý obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Zdokonalená ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily – otvára sa pred vami úplne nový svet.

  A nie sme jediní, ktorí ho pokladajú za fantastický – televízor získal ocenenie Najlepší európsky televízor Ultra HD za rok 2013. Objavte rozdiel, ktorý vytvára zážitok zo sledovania.

  Čítať ďalej Zatvoriť Objavte ultra rozlíšenie Zobraziť všetky televízory
  Naša najnovšia inovácia, systém na zabezpečenie kvality obrazu Ultra Pixel HD, prenáša kvalitu obrazu na úplne novú úroveň.
  Algoritmy na spracovanie obrazu prevedú každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia Ultra HD. A výsledok? Či už sledujete video online, alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení Ultra HD, vždy si vychutnáte dokonale ostrý obraz v rozlíšení Ultra HD.
 • Priekopníci v oblasti kvality obrazu

  Existuje veľká pravdepodobnosť, že prvý televízor, s ktorým ste sa stretli, bol práve televízor Philips. Vlastne to bol pravdepodobne prvý televízor, s ktorým sa stretli vaši starí rodičia. V televíznom priemysle sa ako priekopníci pohybujeme už od roku 1940 a základom nášho dedičstva je vynikajúca inovácia a prvotriedna kvalita obrazu.

  Po uvedení nášho prvého televízora na trh sme si stanovili cieľ prinášať vám tie najvýznamnejšie možné inovácie. Takže či už sledujete televízne vysielanie, surfujete po internete alebo hráte hry, vychutnajte si najčistejšiu, najostrejšiu, najzreteľnejšiu a dokonale podmanivú kvalitu obrazu, ktorý sme vytvorili iba pre vás. Odhaľte dedičstvo ukrývajúce sa za mnohokrát ocenenou kvalitou obrazu.

  Čítať ďalej Zatvoriť Zobraziť všetky televízory Prehrať video
  Aktivovať lupu
  zväčšovacie sklo
 • posun robota vpravo posun robota vľavo
  televízor zobrazenie robota na obrazovke televízora

  PMR – uvidíte každý detail

  Nebolo by skvelé, keby boli akčné scény ešte realistickejšie? Vďaka technológii Perfect Motion Rate od spoločnosti Philips sa to podarilo.

  Technológia Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za sekundu, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR označuje výnimočne kvalitný obraz.

  Čítať ďalej Zatvoriť Prehrať video
 • Pohyb
  Kontrast
  Farba
  Ostrosť
  Ultra 900 Hz PMR
  4 miliardy pixelov
  Extrémna ostrosť pohybu a dokonalá plynulosť pohybov
  Dokonalý kontrast: 2 000 000 : 1
  Dynamický kontrast rozdelený do 6 400 zón
  Najhlbšia čierna a najjasnejšia biela zvýrazňujú detaily jasných a tmavých scén
  Dokonalé farby: 2250 triliónov farieb
  Živé farby s mimoriadnymi farebnými odtieňmi, prirodzenou farbou pokožky a odtieňmi bielej
  Absolútna ostrosť a skutočné prirodzené detaily
  Perfect motion: 1 400 Hz PMR
  2 miliardy pixelov
  Extrémna ostrosť pohybu a dokonalá plynulosť pohybov
  Dokonalý kontrast: 2 000 000 : 1
  Dynamický kontrast rozdelený do 6 400 zón
  Najhlbšia čierna a najjasnejšia biela zvýrazňujú detaily jasných a tmavých scén
  Dokonalé farby: 2250 triliónov farieb
  Živé farby s mimoriadnymi farebnými odtieňmi, prirodzenou farbou pokožky a odtieňmi bielej
  Vynikajúce rozlíšenie: dokonale ostré kontúry a najjemnejšie detaily
  Ultra motion: 800 Hz PMR
  1 miliarda pixelov
  Extrémna ostrosť a prirodzená plynulosť pohybov
  Výnimočný kontrast: 500 000 : 1
  Dynamický kontrast rozdelený do 6 400 zón
  Najhlbšia čierna a najjasnejšia biela
  Výnimočné farby: 4 trilióny farieb
  Živé farby s miliónmi farebných odtieňov
  Vynikajúce rozlíšenie: dokonale ostré kontúry a najjemnejšie detaily
  Extrémny pohyb: 200 Hz PMR
  Extrémna ostrosť pohybu
  Výnimočný kontrast: 500 000 : 1
  Dynamický kontrast rozdelený do 6 400 zón
  Najhlbšia čierna a najjasnejšia biela
  Extrémne farby: 69 miliárd farieb
  Živé farby
  Pokročilá ostrosť: dokonale ostré kontúry
  Pokročilý pohyb: 100 Hz PMR
  Vylepšená ostrosť pohybu
  Extrémny kontrast: dynamický kontrast 500 000 : 1
  Najhlbšia čierna
  Extrémne farby: 69 miliárd farieb
  Živé farby
  Pokročilá ostrosť: dokonale ostré kontúry

  Systémy na zabezpečenie kvality obrazu

  Vychutnajte si extrémne jasný obraz z akéhokoľvek zdroja.

  Naše vyspelé systémy spracovania obrazu sa zameriavajú na štyri prvky vnímateľné okom: pohyb, kontrast, farba a ostrosť.

  Systémy na zabezpečenie kvality obrazu digitálne upravujú a optimalizujú kvalitu obrazu a poskytujú maximálne ostrý obraz, ktorý dopĺňajú neuveriteľné farby, detaily a hĺbka – vždy a z akéhokoľvek zdroja. Preto si rovnako vychutnáte sledovanie online videa a filmu s vysokou kvalitou obrazu na disku Blu-ray.

  Čítať ďalej Zatvoriť Zobraziť všetky televízory

  Ultra Pixel HD

  Naša najnovšia inovácia, systém na zabezpečenie kvality obrazu Ultra Pixel HD, prenáša kvalitu obrazu na úplne novú úroveň. Algoritmy na spracovanie obrazu prevedú každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia Ultra HD. A výsledok? Či už sledujete video online, alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení Ultra HD, vždy si vychutnáte dokonale ostrý obraz v rozlíšení Ultra HD.

  Zobraziť všetky televízory Čítať ďalej Zatvoriť

  Funkcia Perfect Pixel HD

  Navrhnuté pre náš najdokonalejší obraz bez kmitania s neprekonateľnou ostrosťou a jasom. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu.

  Zobraziť všetky televízory Čítať ďalej Zatvoriť

  Pixel Precise HD

  Kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením, ktorá je založená na úspešnej technológii Pixel Plus, sme posunuli na vyššiu úroveň. Použitím technológie rozlíšenia Super Resolution, ktorá je ďalším krokom v oblasti ostrosti pohybu a jemnosti detailov, prinášame najkvalitnejší obraz na obrazovke Full HD TV, a to bez ohľadu na obsah. Či už sledujete video online, alebo film z disku Blu-ray vo vysokej kvalite, určite si oboje dokonale vychutnáte.

  Zobraziť všetky televízory Čítať ďalej Zatvoriť

  Pixel Plus HD

  Pokročilá funkcia digitálneho spracovania obrazu zvyšuje ostrosť pohybu a prináša úžasný kontrast. Výhoda pre vás? Obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou, vždy a z každého zdroja.

  Zobraziť všetky televízory Čítať ďalej Zatvoriť

  Digital Crystal Clear

  Vychutnajte si mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja. Tento balík inovácií obrazu digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti.

  Zobraziť všetky televízory Čítať ďalej Zatvoriť
 • 3D Max

  Maximálny zážitok v 3D

  Technológia Philips 3D Max synchronizuje signály odosielané medzi okuliarmi 3D Max napájanými batériou a televízorom Smart 3D Full HD a poskytuje tak nádherný reálny 3D obraz... a to všetko v zlomku sekundy. V kombinácii s funkciou Ambilight prinášajú dokonalý divácky kino zážitok priamo do vašej domácnosti.

  Easy 3D

  Najpohodlnejší 3D zážitok

  Televízor Philips Easy 3D vám umožňuje vychutnať si hodiny pohodlného sledovania vďaka pasívnej 3D technológii a okuliarov Easy 3D, ktoré poskytujú hlbokú a bezchybnú kvalitu obrazu a maximálne pohodlie bez kmitania obrazu. A v kombinácii s funkciou Ambilight bude váš divácky zážitok ešte dokonalejší.

  Konverzia 2D na 3D

  Premeňte obsah v zobrazení 2D na dych vyrážajúci 3D zážitok

  Pozrite si celú svoju filmovú zbierku v živom a bezchybnom 3D zobrazení – dokonca aj klasické čiernobiele filmy. Vysokokvalitná konverzia akéhokoľvek obsahu z 2D na 3D zabezpečuje zobrazenie detailov, ako napr. titulkov, v rovnakej hĺbke. A keďže konverzia prebieha v reálnom čase, už nikdy nemusíte čakať!

  Nastavenie hĺbky 3D efektu

  3D presne podľa vašich požiadaviek

  Každý človek vníma 3D efekt inak. Preto vám spoločnosť Philips ponúka možnosť prispôsobiť si úroveň hĺbky 3D efektu podľa svojich osobných požiadaviek. Jedinečná funkcia úpravy vám umožňuje vybrať úroveň 3D efektu, ktorá vám bude najviac vyhovovať a ešte viac zníži namáhanie očí počas sledovania.

  3D TV

  Niektoré veci si najlepšie vychutnáte z pohodlia vlastnej obývačky.

  Ocitnúť sa uprostred rýchlej automobilovej naháňačky nemusí byť snom každého, no jej sledovanie v živom 3D zobrazení určite je. Vychutnajte si vlny na vašej tvári a vietor vo vlasoch – a to všetko z pohodlia vašej domácnosti.

  Zatvoriť Čítať ďalej Zobraziť televízory 3D

Ambilight

Vdýchnite sledovaniu televízie život

Na rozdiel od tradičných televízorov vytvára funkcia Ambilight okolo obrazovky jemnú žiaru, ktorá precízne sleduje dej na obrazovke, a vytvára tak intenzívnejší divácky zážitok.

Dokonca môžete upraviť intenzitu diváckeho efektu a naprogramovať funkciu Ambilight tak, aby poskytovala dokonalý výkon bez ohľadu na farbu steny za televízorom, vďaka čomu splynie s ktorýmkoľvek interiérom.

Prečítajte si viac Zatvoriť Zobraziť televízory s Ambilight Prehrať video
Kliknite sem a vyskúšajte si
Zapnúť Ambilight: ZAP. (3-stranný) / ZAP. (4-stranný) / VYP.

Prehľadávač aplikácií

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Eens iets anders proberen!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Zatvoriť

Rad televízorov

Výber televízora je osobnou záležitosťou. Či už sa rozhodnete pozerať film, alebo surfovať na internete,
máme televízor s funkciou Smart TV presne pre vás… a váš interiér.
*Technické parametre sa líšia v závislosti od krajiny použitia a modelu televízora.

 • 9000

  • Ultra vysoké rozlíšenie Ultra HD
  • 3-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • Ultra 900 Hz PMR
  • Skype
  • Certifikát Wi-Fi
 • DesignLine

  • 3-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Skype
  • Certifikát Wi-Fi
 • Elevation

  • 4-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 900 Hz PMR
  • Ultra tenké
  • Certifikát Wi-Fi
 • 8000

  • 3-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Vstavaná kamera
  • Certifikát Wi-Fi
 • 7000

  • 3-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 700 Hz PMR
  • Vstavaná kamera
  • Certifikát Wi-Fi
 • 6000

  • 2-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 500 Hz PMR
  • Skype
  • Certifikát Wi-Fi
 • 5000

  • 2-stranná funkcia Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 300 Hz PMR
  • Skype
  • Certifikát Wi-Fi
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • 200 Hz PMR
  • Skype*
  • Certifikát Wi-Fi*
 • 3000

  • Smart TV*
  • 100 Hz PMR
  • ClearSound
  • Full HD LED
 • Malé obrazovky

  • 200 Hz PMR*
  • ClearSound
  • LED
  • Televízor 3D LED s funkciou Smart TV série DesignLine

   Zreteľne iný
   46", 55"
  • Televízor 3D LED s funkciou Smart TV série DesignLine

   Viac než len televízor – inovatívne umenie

   Revolučný dizajn splývajúcej sklenej tabule televízora Philips DesignLine nemožno popísať slovami. Alebo áno? Napadnú vás slová ako pútavý, inovatívny a špičkový výkon. A taktiež úchvatný...

  • Mimoriadne tenký LED televízor Smart s rozlíšením Ultra HD zo série 9000

   Cenami ovenčený výkon
   65"
  • Mimoriadne tenký LED televízor Smart s rozlíšením Ultra HD zo série 9000

   Slovo rozlíšenie naberá nový význam
   84"
  • Mimoriadne tenký LED televízor Smart s rozlíšením Ultra HD zo série 9000

   Televízor LED s rozlíšením Ultra HD s funkciou Ambilight

   Vychutnajte si špičkový divácky zážitok a čistotu obrazu s televízormi Philips série 9000 s rozlíšením Ultra HD. Naša technológia spracovania obrazu Ultra HD Pixel využíva výkon šesťjadrového procesora, aby vám priniesla najostrejší obraz v natívnom rozlíšení 4K a obsah konvertovaný cez FHD.

  • Mimoriadne tenký LED televízor Smart s rozlíšením Ultra HD zo série 9000

   Televízor LED s rozlíšením Ultra HD s funkciou Ambilight

   Vychutnajte si špičkový divácky zážitok a čistotu obrazu s televízormi Philips série 9000 s rozlíšením Ultra HD. Naša technológia spracovania obrazu Ultra HD Pixel využíva výkon šesťjadrového procesora, aby vám priniesla najostrejší obraz v natívnom rozlíšení 4K a obsah konvertovaný cez FHD.

  • Čoskoro v ponuke

   Ultra tenký LED televízor Elevation

   Skvelý nápad je teraz ešte úžasnejší
   60"
  • Ultra tenký LED televízor Elevation

   Ultra tenký LED televízor so 4-strannou funkciou Ambilight XL

   Ponorte sa do sledovania s televízorom LED s rozlíšením Full HD zo série Elevation. 4-stranná funkcia Ambilight XL vytvára ilúziu, že sa váš televízor vznáša v oblaku svetla. Či už sa rozhodnete upevniť televízor na stenu alebo použiť náš inovatívny priehľadný stojan, kombinácia mimoriadne tenkého dizajnu a autentických materiálov na vás určite urobí dojem.

  • Televízor 3D LED Smart TV série 8000

   Vyššia úroveň zábavy
   40", 46", 55"
  • Televízor 3D LED Smart TV série 8000

   Vysokovýkonný televízor LED s funkciou Ambilight

   Bezkonkurenčný výkon v detailoch: vysokovýkonný televízor Philips série 8000 predvída vaše požiadavky a túžby vďaka dokonalej integrácii technológií do jediného elegantného zariadenia. Vášho televízora.

  • Televízor 3D LED s funkciou Smart TV série 7100

   Nový štandard štýlu a inovácie
   42", 47", 55"
  • Televízor 3D LED Smart TV série 7000

   Nový štandard štýlu a inovácie
   42", 47", 55"
  • Televízor 3D LED s funkciou Smart TV série 7100

   Mimoriadne štíhly LED televízor s funkciou Ambilight

   Objavte nový rozmer svojho života vďaka krásnemu televízoru 3D LED s funkciou Smart TV série 7100 od spoločnosti Philips. Zostaňte v kontakte s najbližšími vďaka integrovanej kamere a službe Skype™ alebo sa naplno ponorte do deja vďaka okuliarom Easy 3D a 3-strannej funkcii Ambilight. Váš televízor – vaša voľba.

  • Televízor 3D LED Smart TV série 7000

   Mimoriadne štíhly LED televízor s funkciou Ambilight

   Objavte nový rozmer svojho života vďaka krásnemu televízoru 3D LED s funkciou Smart TV série 7000 od spoločnosti Philips. Zostaňte v kontakte s najbližšími vďaka integrovanej kamere a službe Skype™ alebo sa naplno ponorte do deja vďaka okuliarom Easy 3D a 3-strannej funkcii Ambilight. Váš televízor – vaša voľba.

  • Televízor 3D LED Smart TV série 6000

   Krása aj inteligencia
   42", 47", 55", 60"
  • Televízor 3D LED Smart TV série 6000

   Mimoriadne štíhly LED televízor s funkciou Ambilight

   Objavte nový rozmer svojho diváckeho zážitku vďaka televízoru 3D LED s funkciou Smart TV série 6000 od spoločnosti Philips. Nenechajte sa oklamať štíhlym dizajnom – tento televízor je vybavený množstvom funkcií, ako je napr. služba Skype™, okuliare Easy 3D, 2-stranová funkcia Ambilight a mnoho ďalších.

  • Televízor 3D LED Smart TV série 5000

   Zážitok presahujúci hranice obrazovky
   32", 42", 47", 50"
  • Televízor 3D LED Smart TV série 5000

   Televízor 3D LED s funkciou Smart TV a Ambilight

   Ponorte sa do deja online aj offline vďaka televízoru 3D LED s funkciou Smart TV a Ambilight série 5000 od spoločnosti Philips. Vychutnajte si úžasnú kvalitu živého obrazu LED v rozlíšení Full HD, nekonečné možnosti funkcie Smart TV a ten najpohodlnejší divácky zážitok z obrazu v 3D.

  • Ultra tenký televízor LED 3D s funkciou Smart TV série 4900

   Pozrite sa na zábavu zblízka
   32", 42", 47", 50"
  • Televízor 3D LED Smart TV série 4500

   Pozrite sa na zábavu zblízka
   32", 40", 46", 55"
  • Televízor 3D LED série 4300

   Držte pevne svoje pukance
   32", 40", 46", 55"
  • Tenký televízor LED 3D série 4390

   Držte pevne svoje pukance
   39", 47"
  • Televízor LED s funkciou Smart TV série 4200

   Objavte ďalšie možnosti pri sledovaní
   32", 39", 42", 46", 50"
  • Séria 4900

   Vyskúšajte ultra tenký televízor LED 3D Smart TV

   Staňte sa súčasťou deja online aj offline s 3D LED televízorom Philips série 4908 s funkciou Smart TV. Technológia procesora Pixel Plus HD zaručí krásny obraz v 3D a otvorí vám bránu do sveta online obsahu s jasnými a živými detailmi. Integrovaná technológia Wi-Fi umožňuje bezproblémové pripojenie na internet.

  • Televízor 3D LED Smart TV série 4500

   Zažite 3D Smart LED TV

   Staňte sa súčasťou deja online aj offline vďaka televízoru 3D LED s funkciou Smart TV série 4500 od spoločnosti Philips. Technológia procesora Pixel Plus HD vám umožňuje vychutnať si vynikajúce 3D zobrazenie a svet online obsahu v jasných a živých detailoch. Integrovaná technológia Wi-Fi zabezpečuje bezproblémové pripojenie.

  • Tenký televízor LED 3D série 4390

   Tenký 3D LED televízor s vyššou dávkou adrenalínu

   Vychutnajte si zábavu v podmanivej kvalite vďaka technológii LED, ktorú ponúka televízor 3D LED série 4398 značky Philips. Technológia procesora Pixel Plus HD oživí detaily vášho obľúbeného obsahu v 3D.

  • Televízor 3D LED série 4300

   Televízor 3D LED s vyššou dávkou adrenalínu

   Vychutnajte si zábavu v podmanivej kvalite vďaka technológii LED, ktorú ponúka televízor 3D LED série 4300 od spoločnosti Philips. Technológia procesora Pixel Plus HD oživí detaily vášho obľúbeného 3D obsahu.

  • Televízor LED s funkciou Smart TV série 4200

   Pripojte sa pomocou televízora LED s funkciou Smart TV

   Využite možnosť jednoduchého pripojenia k svetu online obsahu, ktoré ponúka televízor LED s funkciou Smart TV série 4200 od spoločnosti Philips s integrovanou technológiou Wi-Fi. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear. Staňte sa súčasťou zábavy.

  • Televízor LED Smart TV série 3200

   Objavte ďalšie možnosti pri sledovaní
   32", 39", 40", 46"
  • Tenký televízor LED s rozlíšením Full HD série 3100

   Nefalšovaná zábava
   32" HD, 32" FHD, 39", 40", 42", 47"
  • Televízory LED radu 3100

   Nefalšovaná zábava
   50"
  • Televízor LED s rozlíšením Full HD série 3080

   Nefalšovaná zábava
   32" HD, 39", 40", 50"
  • Televízor LED série 3000

   Nefalšovaná zábava
   32", 39", 40"
  • Televízor LED Smart TV série 3200

   Pripojte sa pomocou televízora LED s funkciou Smart TV

   Preskúmajte svet online obsahu s televízorom LED s funkciou Smart TV série 3200 od spoločnosti Philips s integrovanou technológiou Wi-Fi. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear. Staňte sa súčasťou zábavy.

  • Tenký televízor LED s rozlíšením Full HD série 3100

   Vychutnajte si televízor LED

   Vychutnajte si ostrý a zreteľný obraz vďaka LED televízoru Philips série 3188 s rozlíšením Full HD a technológiou Digital Crystal Clear. Televízor tejto série v sebe kombinuje živý obraz, skvelý zvuk a minimalistický dizajn. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok.

  • Televízory LED radu 3100

   Vyskúšajte televízor LED

   Vychutnajte si ostrý a zreteľný obraz vďaka televízoru LED série 3100 od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear. Televízor tejto série kombinuje živý obraz, skvelý zvuk a minimalistický TV dizajn. Prineste si ho domov a vychutnajte si jedinečný divácky zážitok.

  • Televízor LED s rozlíšením Full HD série 3080

   Vychutnajte si televízor LED

   Vychutnajte si obraz televízora LED série 3088 od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear pre mimoriadne živý obraz v kombinácii s minimalistickým dizajnom. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok do ktorejkoľvek miestnosti.

  • Televízor LED série 3000

   Vyskúšajte televízor LED

   Vychutnajte si mimoriadne živý obraz, zdokonalený minimalistický dizajn a ďalšie výhody, ktoré ponúka televízor LED série 3000 od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear. Prineste si ho domov a vychutnajte si jedinečný divácky zážitok v ktorejkoľvek miestnosti.

  • Televízor LED Smart TV s malou obrazovkou série 4200

   Zábava pre akýkoľvek priestor
   22" FHD, 24" HD
  • Televízor LED s malou obrazovkou a rozlíšením Full HD série 4000

   Malá obrazovka – veľké možnosti
   22" FHD, 24" HD
  • Televízor LED s malou obrazovkou série 3100

   Nefalšovaná zábava
   20" HD, 22" FHD, 24" HD
  • Televízor LED s malou obrazovkou a rozlíšením Full HD série 2900

   Zábava, ktorá odráža váš životný štýl
   19" HD, 22" FHD, 24" HD, 26" HD
  • Televízor LED Smart TV s malou obrazovkou série 4200

   Televízor LED Smart TV, ktorý odráža váš životný štýl

   Využite možnosť jednoduchého pripojenia k svetu online obsahu, ktoré ponúka televízor LED s funkciou Smart TV série 4200 od spoločnosti Philips s integrovanou technológiou Wi-Fi. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear. Vďaka svojim rozmerom je ideálny pre všetky priestory.

  • Televízor LED s malou obrazovkou a rozlíšením Full HD série 4000

   Aj malé balenie môže ukrývať veľké veci.

   Televízor LED s malou obrazovkou a rozlíšením Full HD série 4000 od spoločnosti Philips využíva technológiu Digital Crystal Clear pre mimoriadne živý obraz a disponuje minimalistickým dizajnom, ktorý vám umožní vychutnať si zábavu v akomkoľvek priestore.

  • Televízor LED s malou obrazovkou série 3100

   Vychutnajte si televízor LED

   Vychutnajte si obraz televízora LED série 3108 od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear pre mimoriadne živý obraz v kombinácii s minimalistickým dizajnom. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok v ktorejkoľvek miestnosti.

  • Televízor LED s malou obrazovkou a rozlíšením Full HD série 2900

   Vychutnajte si obraz televízora LED série 2900 od spoločnosti Philips s technológiou Digital Crystal Clear pre mimoriadne živý obraz v kombinácii s minimalistickým dizajnom. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok v ktorejkoľvek miestnosti.

Čo sa stane, ak sa vaša filozofia dizajnu nezhoduje s konvenciami tradičného televízora?

Predstavujeme Vám

DesignLine

Objavte DesignLine
časť 1

Inšpirované

moderným dizajnom

Krása zapnutej alebo vypnutej obrazovky našej bezrámovej sklenej tabule posúva úroveň vnímania televízie zo štandardného poňatia „iba technológia“ a dodáva jej umeleckú podobu. Oprite ju o stenu v podkroví, vystavte spolu s ďalšími dizajnovými klasikami vášho interiéru alebo zaveste v galérii moderného umenia – všade pôsobí prirodzene.

Prečítajte si viac Zatvoriť

Použite posuvný ovládač alebo šípky zobrazené nižšie.

časť 2 časť 3 časť 4

Vychádzajúc z úspechu, ktorý sme v priebehu posledných dvoch rokov dosiahli vďaka sérii DesignLine, sme si uvedomili, že v roku 2013 musíme prísť s niečím odvážnejším. Pracovali sme ako dizajnérsky tím a snažili sa nájsť novátorské riešenie „splynutia s interiérom“, ktoré sa dokonale hodí k moderným priestorom. Nakoniec sme prišli k záveru, že odpoveďou je nahradenie prototypu tradičného televízora interiérovou tabuľou.

Dizajnéri v spolupráci s technikmi z Bruges museli nájsť správnu povrchovú úpravu sklenej tabule, ktorá by najlepšie dopĺňala dizajn a zároveň poskytovala fantastický finálny divácky zážitok. Jemné odstupňovanie v spodnej časti sklenej tabule nám poskytlo pocit „splývania“, ktorý sme hľadali.

Rod White, hlavný riaditeľ kreatívneho oddelenia

Rod White, hlavný riaditeľ kreatívneho oddelenia
časť 5 časť 6 časť 7 časť 8
Frank Rettenbacher, hlavný produktový dizajnér

Frank Rettenbacher, hlavný produktový dizajnér

Pri vývoji série DesignLine sme sa snažili vytvoriť veľmi jednoduchý objekt a vzdialiť sa od aktuálneho štýlu produktov používaného v tejto oblasti. Chceli sme vytvoriť nový prototyp televízora so silnou osobnosťou; televízor bez stojana a viditeľného rámu. Jedna hladká sklená tabula opierajúca sa o stenu – to je všetko.

Snažili sme sa, aby okraje obrazovky v režime vypnutia krásne splynuli s akýmkoľvek domácim interiérom. Jemný odtieň od tmavých až po jasné farby vytvára čarovný splývavý vzhľad, ktorý dopĺňa trojstranné podsvietenie Ambilight.

Je to jeden z najúžasnejších okamihov v mojej kariére dizajnéra. Bolo úžasné sledovať, ako sa koncept stáva skutočnosťou; Technológia nám konečne umožnila realizovať nápad, ktorý sa v našich hlavách zrodil už veľmi dávno.

časť 9 časť 10

Obklopuje ma šťastná armáda inovátorov. Spoločne kráčame ako jeden muž k vzrušujúcejšiemu cieľu nazývanému DesignLine.

Je to ako revolúcia. V každej ruke však držíte 0,13 mm ceruzku.

Robert Phillips, riaditeľ kreatívneho oddelenia pre značku

Robert Phillips, riaditeľ kreatívneho oddelenia pre značku
časť 11

Dômyselná montáž DesignLine

Či už sa rozhodnete svoj nový televízor oprieť o stenu, zavesiť alebo postaviť kolmo, existuje riešenie, ktoré splní vaše požiadavky. Pozrite si našu stručnú online príručku, ktorá vám uľahčí inštaláciu...

Inteligentná interakcia

ipad

Pomocou funkcie SimplyShare môžete teraz bezdrôtovo zdieľať fotografie, videá a oveľa viac.

Vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen a aplikácii MyRemote od spoločnosti Philips môžete zdieľať obsah medzi jednotlivými miestnosťami, televízormi (Multiroom)* alebo dokonca odoslať obsah späť do svojho inteligentného zariadenia.

*Dostupný od leta 2013 prostredníctvom aktualizácií softvéru, iba z televízora Philips na druhý televízor Philips, modely roka 2013.

Čítať ďalej Zatvoriť Objavte DesignLine Ďalšie informácie

Smart TV

Integrovaná technológia Wi-Fi vo vašom televízore DesignLine Smart TV umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie k vašej domácej sieti, vďaka čomu môžete sprístupniť alebo bezdrôtovo zdieľať svet online obsahu v rámci vašej domácnosti.

Televízor DesignLine sa dodáva spolu s naším najnovším intuitívnym inteligentným diaľkovým ovládaním s jednoduchým používaním. Predstavte si všetky obvyklé funkcie, na ktoré ste zvyknutí, a pridajte k tomu navyše klávesnicu na jednoduché zadávanie textu na zadnej strane a jednoduchú navigáciu pomocou ukazovadla.

Čítať ďalej Zatvoriť Objavte DesignLine

Úžasná kvalita obrazu

Vychutnajte si úchvatnú kvalitu obrazu, ktorú ponúka televízor LED s rozlíšením Full HD, pôsobivým aktívnym 3D zobrazením a 3-strannou funkciou Ambilight.

Objavte DesignLine

Miestna propagačná akcia

Názov miestnej propagačnej akcie

Prečo by ste sa mali uspokojiť so sledovaním televízie, keď sa môžete zároveň ponoriť do sveta zábavy, informácií a sociálnych sietí v pohodlí svojej obývačky?

Tlačidlo miestnej propagačnej akcie

Ocenenia

Neustále sa snažíme zdokonaliť televízne rozlíšenie. A výsledok je naozaj viditeľný.
Objavte naše televízory LED ovenčené cenami

Ambilight

Osloboďte svetlo

Porovnať produkty

Porovnať produkty

Pozrite si všetky produkty a porovnajte ich skôr, než sa rozhodnete

Spustiť teraz  

Dostávať náš leták s novinkami

Zadajte svoju e-mailovú adresu

Objednať
Zásady rešpektovania súkromia

Potrebujete podporu?

Získajte prístup k našim rozsiahlym informáciám elektronickej podpory alebo nás kontaktujte.

Navštíviť podporu