Aurea

Profesionálny LCD televízor

  Aurea

  Profesionálny LCD televízor

  Skutočne jedinečný divácky zážitok pre hostí

  Ponúknite svojim hosťom skutočne jedinečný divácky zážitok prostredníctvom hotelového televízora Philips Aurea. Tento interaktívny televízor presvecuje svoje okolie jemnou žiarou ladiacou s farbami obrazovky, čím v hotelovej izbe vytvára úplne novú atmosféru. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

40" (102 cm) Signature, LED, DVB-T/C MPEG4* 40HFL9561A/10 Nájsť podobné výrobky

Skutočne jedinečný divácky zážitok pre hostí

Hotelový televízor Philips Aurea HD

 • 100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV vám umožňuje sledovať TV s najlepšou možnou kvalitou obrazu a zvuku, a to bez dodatočného koncového prijímača. Vďaka vstavanému tuneru, ktorý podporuje signály DVB-Terrestrial a DVB-Cable pre formáty MPEG-2 a MPEG-4 budete prijímať TV programy s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite. Navyše s rozhraním Common Interface Plus (CI+) si vychutnáte prémiový obsah s vysokým rozlíšením priamo na vašom TV.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Ambilight Spectra s Active Glass Frame a senzorickou žiarou

  Senzorická žiara Ambilight Spectra plynulo rozširuje svetlo a atmosféru obrazu až za hranice obrazovky. Budete sa cítiť úplne ponorený do obrazu, čím pridáva k diváckemu zážitku magický rozmer. Aurea má vysokokvalitný dizajn s jedinečným predným rámom vyrezaným z jedného kusu krištáľového skla. Aktívny rám sa premieňa z objektu so štýlovým dizajnom na živú zmes farieb a svetla. Viac ako 250 výkonných diód LED vytvára jemnú viacfarebnú žiaru, ktorá plynulo obklopuje obrazovku a prelieva sa až na stenu za ňou.

 • LCD displej s Full HD 1 920 x 1 080p

  Táto obrazovka má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné širokouhlé vysoké rozlíšenie 1 920 x 1 080p. Toto je najvyššie rozlíšenie, ktoré dokáže vysielanie vo vysokom rozlíšení prenášať. Umožňuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu z akéhokoľvek formátu vstupného signálu vo vysokom rozlíšení. Vytvára žiarivý obraz bez blikania s progresívnym riadkovaním, optimálnym jasom a úžasnými farbami. Tento sýty a ostrý obraz poskytne hosťom dokonalý divácky zážitok.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Kompatibilné s prijímačom digitálnej TV

  Tento hotelový televízor možno pripojiť k prijímaču digitálnej TV, ktorý dokáže aktivovať iné zariadenie cez rozhranie scart alebo protokol Serial Express Lite.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať