Hotelové televízory

165 cm (65") Studio, 4K Ultra HD, DVB-T2/T/C HEVC 65HFL2859T/12 Nájsť podobné výrobky
 • Potešte svojich hostí

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65hfl2859t_12/65hfl2859t_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Hotelové televízory

  65HFL2859T/12 Nájsť podobné výrobky

  Ukážte svojim hosťom, že vám na nich záleží, vďaka cenovo dostupnému hotelovému televízoru. Potešia vás hotelové funkcie ako uvítacia stránka so značkou, inštalácia cez USB a zámok ponuky a ovládania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Potešte svojich hostí

dobrým vkusom

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Pozrite si televízor, aký ste ešte nevideli – so štvornásobne vyšším rozlíšením ako ponúkajú televízory s rozlíšením Full HD. Vďaka 3840 x 2160 pixelom získate dokonale realistický obraz, ktorý vám otvorí okno do nového sveta.

 • Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítacia stránka sa zobrazí pri každom zapnutí televízora. Možno ju jednoducho prispôsobiť a zakomponovať do nej značku pri inštalácii pomocou jednoduchého uvítacieho obrázka vo formáte .png.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Rozšírené ovládanie hlasitosti, aby ste sa vyhli vyrušovaniu hostí

  Pomocou rozšíreného ovládania hlasitosti možno nainštalovať hlasitosť zvuku pri spustení televízora a predvoliť rozsah zvuku pre prevádzku televízora. Vyhnete sa tak neprimeraným úpravám zvuku a vyrušovaniu susedov.

 • Zabráňte neautorizovanému použitiu pomocou lokálneho blokovania ovládania

  Vďaka deaktivácii alebo aktivácii lokálneho blokovania ovládania môže správca zabrániť neautorizovanej obsluhe televízora ovládacími tlačidlami, čím sa šetria prevádzkové náklady hotela.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preinštalovanie.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať