Spoločnosť Philips vyhrala rekordných 39 prestížnych cien iF design 2013


Divízie svetelnej techniky, zdravotnej starostlivosti a spotrebiteľov vyhrali ceny za výnimočný dizajn

december 11, 2012

Eindhoven, Holandsko - Spoločnosť Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) získala rekordných 39 prestížnych cien iF design 2013, jednej z najvýznamnejších dizajnových súťaží na svete. Medzinárodná odborná porota ocenila produkty zo všetkých divízií spoločnosti Philips.Porota ocenila desať štýlových dizajnových produktov svetelnej techniky a tri dizajny z divízie zdravotná starostlivosť v kategórii Produktový dizajn. Divízia spotrebiteľských produktov získala väčšinu - až šesť ocenení za produkty osobnej starostlivosti, päť za kuchynské spotrebiče, dve ocenenia za vynikajúce dizajny produkty starostlivosti o oblečenie a 11 ocenení za zábavnú elektroniku. Spoločnosť Philips bola taktiž ocenená dvomi cenami iF Communication Design za aplikáciu InSight a OLED LivingSculptures Online Configurator. V prílohe si môžete pozrieť všetky víťazné dizajnové  produkty spoločnosti Philips.
 

"Ocenenie iF je jedným z najprestížnejších ocenení široko-ďaleko," hovorí Sean Carney, vedúci dizajnér spoločnosti Philips. "Získanie 39 ocenení je jasným znamením, že náš dizajnový tím pozná spotrebiteľov a vie ako vytvoriť svetovo najžiadanejšie a najkvalitnejšie dizajnové produkty."

 

Odovzdávanie cien iF sa bude konať 23.februára 2013 v Mníchove, v Nemecku, kde bude výhlasených 75 zlatých ocenení.

Prehľad víťazných dizajnov spoločnosti Philips môžete nájsť tu.

Tu si stiahnite obrázky vo vysokom rozlíšení.

 

O ocenení iF design award
Ocenenia iF sa odovzdávajú už 60 rokov a sú ohodnotením vynikajúceho dizajnu, sú nezávislé a známe po celom svete dizajnu i mimo neho. Tento rok medzinárodná porota pozostávala zo 49 expertov, ktorí vyberali víťazov zo 4352 výrobkov od 1920 účastníkov z 51 krajín sveta. Odovzdávanie cien sa uskutoční 22. februára 2013 v Mníchove, v Nemecku, kde bude vyhlásených 75 zlatých ocenení. Pre viac informácii www.ifdesigh.de.

Pre ďalšie informácie kontaktujte

Zuzana Petruľáková

Comm

petrulakova@comm.sk

02 5296 2011


 

.

Viac o Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je diverzifikovaná spoločnosť pre zdravie a pohodu, zameraná na skvalitnenie života ľudí pomocou aktuálnych inovácií. Philips ako popredná svetová spoločnosť v oblasti zdravotníctva, životného štýlu a osvetľovania integruje technológie a dizajn do riešení zameraných na potreby ľudí, so zásadným pohľadom na potreby zákazníka a záväzkom spoločnosti pre vnímanie a jednoduchosť ,,sense and simplicity”. Philips so sídlom vedenia spoločnosti v Holandsku zamestnáva v predaji a službách približne 121 000 pracovníkov vo viac ako 100 krajinách sveta. S obratom 22,6 miliárd EUR v roku 2011 je spoločnosť lídrom na trhu v oblasti kardiologickej starostlivosti, akútnej starostlivosti a domácej liečebnej starostlivosti, energeticky účinných riešení osvetlenia a nových osvetľovacích aplikácií, ako aj výrobkov pre životný štýl a pohodu osôb a zábavy, s jasnou pozíciou vodcu v oblasti plochých TV, mužských prístrojov na holenie a účesy, prenosnej zábavnej elektroniky a zubnej techniky. Novinky zo spoločnosti Philips sú uverejnené na internetovej stránke www.philips.com/newscenter.


 

.