Zdravší vzduch s Philips

Zdravší a čistejší vzduch v domácnosti prirodzeným spôsobom

Kombinovaný čistič a zvlhčovač vzduchu Philips

Dýchajte zdravší vzduch vďaka kombinovanému čističu a zvlhčovaču vzduchu od spoločnosti Philips. Profesionálny filtračný systém Vitashield IPS čistí vzduch a zvlhčovač s technológiou Nanocloud ho príjemne zvlhčuje.
See product
Kombinovaný čistič vzduchu Philips
Video
Kombinované zvlhčovače a čističe vzduchu

Kombinácia čistejšieho vzduchu s optimálnou vlhkosťou


Kvalita vzduchu začína byť celosvetovým problémom a hodnota čistého vzduchu čoraz viac stúpa. Prečistením vzduchu vo vašej domácnosti urobíte prvý krok k ľahšiemu dýchaniu.

Je tiež dôležité zachovať optimálnu mieru vlhkosti. Príliš suchý vzduch v domácnosti spôsobuje podráždenie očí, nosa a hrdla, a tým pádom vyššiu citlivosť na alergény, baktérie a iné nečistoty. To platí nielen v zime pri zapnutom kúrení, ale aj v lete, kedy vzduch vysušuje klimatizácia. Dýchanie suchého vzduchu zvyšuje problémy so spánkom a môže zhoršovať alergie, astmu a iné dýchacie problémy. Navyše sa pri tom vysušujú vlasy aj pokožka.

Skombinovali sme našu výkonnú čistiacu technológiu VitaShield IPS so zvlhčovacou technológiou NanoCloud – a výsledkom je dokonalá kombinácia. Toto zariadenie Air Combi 2 v 1 ochráni vás aj celú vašu rodinu pred znečisťujúcimi látkami a prinesie neuveriteľnú úľavu pre všetky osoby trpiace alergiami, sennou nádchou a inými dýchacími ťažkosťami.
Aplikácia Philips Air

Kvalita vhodná aj pre alergikov testovaná strediskom ECARF


Klinické testy spoločnosti ECARF, ktorá patrí k popredným svetovým organizáciám v oblasti výskumu alergií, ukázali, že u osôb trpiacich alergiou na peľ sa pri použití čističa vzduchu Philips výrazne zmiernili príznaky tejto alergie ako kýchanie, slzenie, začervenanie očí, svrbenie nosa a pokožky a tečenie z nosa* v dôsledku odstránenia alergénov zo vzduchu v domácnosti.
* Po 90 minútach používania čističov značky Philips v porovnaní so situáciou bez filtra – klinicky testované spoločnosťou ECARF

Prirodzená a hygienická vlhkosť


Neexistuje nič jednoduchšie – a prirodzenejšie. Technológia NanoCloud v našich kombinovaných zariadeniach využíva na zvlhčovanie vzduchu v domácnosti prirodzené vyparovanie. Molekuly vody sú pritom také malé, že sa ich prostredníctvom šíri menej baktérií* ako pri zvlhčovaní pomocou ultrazvukových zvlhčovačov.

Všetky minerály zostávajú v nádobe na vodu, kam patria (a ktorú môžete ľahko vyčistiť). Vodná para vďaka svojmu jemnému zloženiu vydrží dlhšie vo vzduchu – a nevytvára vlhké fľaky na okolitých povrchoch.


*Na základe emisií baktérie Pseudomonas Fragi priamo z čistiacich jednotiek a filtrov, po 2 hodinách nepretržitého používania pri najvyššom nastavení, s použitím sterilizovanej vody s pridaním danej baktérie, v miestnosti s rozlohou 1 m3 s intenzitou osviežovania 280 l/min (74 gal/min).
Technológia Butterfly

Vychutnajte si neustály prísun čistejšieho vzduchu


Veríme v prirodzene čistý vzduch, a preto naše zariadenia Air Combi (2 v 1) využívajú pokročilú viacstupňovú technológiu aktívnej filtrácie Vitashield IPS, pri ktorej sa odfiltruje až 99,97 % častíc až do veľkosti 0,3 mikrónu – to je najčastejšia veľkosť bežných alergénov, škodlivých častíc, zápachov, prchavých organických zložiek a baktérií prenášaných vzduchom. Technológii Vitashield IPS neunikne v podstate nič, ani vírusy. Získate tak čistejšie a zdravšie interiéry bez použitia škodlivých chemikálií alebo ozónu, a to v miestnostiach s rozlohou až do 95 m2.

Príslušenstvo ku kombinovaným čističkám a zvlhčovačom vzduchu

tkané filtre

Zvlhčovací tkaný filter pre zvlhčovač vzduchu

Tkaný filter zvlhčovača Philips zabezpečuje dostatočne účinnú absorpciu a odparovanie vody.

Filter HEPA

Filter jemných častíc HEPA

Náš filter NanoProtect HEPA odstráni zo vzduchu vo vašej domácnosti 99,97 % nečistôt – jemný prach, baktérie, vírusy a alergény už od veľkosti 20 nanometrov.

Registrácia kombinovanej čističky a zvlhčovača vzduchu


Zaregistrovaním svojho nového produktu v spoločnosti Philips môžete ľahko vyhľadať správne náhradné filtre. Koniec koncov, udržiavanie filtrov v špičkovej forme je tajomstvom zdravšieho vzduchu vo vašom domove. Môžete si tiež zvoliť možnosť zasielania aktualít na e-mail a získať nárok na propagačné akcie.

Iné produkty

  • Čističe vzduchu

    Čističe vzduchu

    Vzduch vo vašej domácnosti môže obsahovať až 30 % viac nečistôt ako vonku? Čističe vzduchu Philips rýchlo odstránia peľ, zvieraciu srsť a ďalšie nečistoty.

  • Zvlhčovače

    Zvlhčovače

    Máte doma suchý vzduch, ktorý vám dráždi pokožku, nos a hrdlo? Zvlhčite ho hygienickým a prirodzeným spôsobom pomocou zvlhčovačov Philips.