Účinnosť triedy A

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Maximálny výkon vysávačov Philips pre skvelé výsledky a 100 % čistenie akýchkoľvek povrchov.

Inovácie vysávačov z radu ECO


Myslieť pri vysávaní na prírodu a úsporu energie? Philips to vo svojom rade ECO vysávačov urobil za vás. Samozrejmosťou je energetická trieda A, ktorá pri vysávaní potrebuje menej elektrickej energie. A aký je výkon takýchto vysávačov? Môžete byť pokojní, vďaka technológii AirFlow Max pre vreckové a PowerCyclone pre bezvreckové vysávače pri vysávaní dosiahnete vysoký sací výkon, ktorý si poradí aj s veľkými nečistotami. ECO vysávače sú vhodné na každý typ podlahy a so správnou hubicou sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Philips sa postaral o to, aby dokonale čistá domácnosť a ekologické myslenie išli ruka v ruke.  
Technologia AirflowMax


    Technológia AirFlow Max

 

Unikátna technológia AirFlowMax, navrhnutá pre vysávače s vreckom, je unikátna technológia, ktorá zvyšuje prietok vzduchu. Vďaka tomu sa vrecko na prach otvára postupne, čím získate vysokú saciu silu, dokonca aj pri plniacom sa vrecku.

Hubice na rôzne účely


     Hubice na rôzne účely

 

Hubice TriActive+ a TriActiveMax ponúkajú vynikajúci výkon na všetkých typoch podláh a sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zber prachu.

Technológia PowerCyclone


     Technológia PowerCyclone

 

Unikátna technológia PowerCyclone, navrhnutá pre bezvreckové vysávače, zaisťuje výnimočnú separáciu prachu od vzduchu pre vynikajúce výsledky čistenia.

Vysoko účinné motory


     Vysoko účinné motory

 

Vysávače triedy A v sebe spájajú pokročilú technológiu motora, ktorá používa na tvorbu sania menej energie. V kombinácii s hubicou zaisťuje najlepšie výsledky zberu prachu.

Pozrite si našu ponuku vysávačov s vreckom

Pozrite si našu ponuku bezvreckových vysávačov

Účinnosť triedy A v akcii
 

Energetický štítok uvádza triedu energetickej účinnosti (označenú šípkami v hornej časti štítku) a 5 doplnkových výkonnostných parametrov (v spodnej časti štítku). Hodnoty týchto parametrov boli stanovené štandardnými testovacími metódami, ktoré používajú všetci poprední výrobcovia v tomto odvetví.

1) TRIEDA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI

 

Zaradenie do triedy energetickej účinnosti sa odvíja od kombinácie spotreby energie s čistiacim výkonom na tvrdých podlahách a kobercoch. Trieda je vyznačená farebnými šípkami na stupnici od A po G. Stupnica začína triedou A, ktorá označuje najvyšší výkon.


2) TRIEDA REEMISIE PRACHU

 

Hodnotí kvalitu vzduchu vychádzajúceho z vysávača späť do miestnosti; hodnotí tak čistotu vychádzajúceho vzduchu, a tým kvalitu filtrácie. Je vyznačená na stupnici od A po G, kde A je trieda s najvyšším výkonom.


3) ČISTIACI VÝKON NA KOBERCOCH

 

 

Táto hodnota predstavuje percento prachu zachyteného zo štandardizovaného skúšobného koberca.

4) ROČNÁ SPOTREBA ENERGIE (kWh/rok)

 

Ide o informatívnu hodnotu založenú na výsledkoch testu, ktorý pozostával z 50 vysávaní na priemernom povrchu v domácnosti na ploche 87 m2. Skutočná hodnota závisí od daného spôsobu používania spotrebiča.

 


5) HLADINA AKUSTICKÉHO VÝKONU (dB)

 

Hlučnosť vysávača uvedená v decibeloch (dB).

 

 

 


6) ČISTIACI VÝKON NA TVRDÝCH PODLAHÁCH

 

Táto hodnota predstavuje percento prachu zachyteného zo štandardizovanej drevenej podlahy so štrbinami.

7) ČISTIACI VÝKON

 

Je vyznačený na stupnici od A po G, zvlášť pre koberce a tvrdé podlahy, kde A je trieda s najvyšším výkonom.