Svetlo, ktoré znamená dizajn

Spoznajte Philips Hue, inteligentné bezdrôtové osvetlenie pre domácnosť

Philips Hue je veľmi jednoduché nastaviť a ovládať. Všetko čo potrebujete je Starter Kit alebo samostatný Bridge a Philips Hue aplikáciu na svojom smartfóne. Ak ich máte, môžete začať. Poďme na to!

Portable Led Lights
Bridge je srdcom Philips Hue systému, ktorý spája vaše chytré zariadenie sa svetlami Philips Hue. Na jeden Bridge môžete pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva. Vďaka spojeniu cez Wi-Fi router budete prepojený s celým svetom. To vám umožní ovládať svetla, aj keď ste mimo domova. 
Portable Led Lights
Spoznajte novú Philips Hue aplikáciu navrhnutú pre vás, váš domov a každodenný život. Čítajte ďalej a objavte niektoré zo základných zmien, ktoré sme urobili. Tak neváhajte a poďte do toho. Sťahujte a pohrajte sa s ňou. Rozsvieťte svoj život svetlom!

Urob tieto 4 jednoduché kroky:

1. Elektrina

Pokiaľ máte Starter kit, zaskrutkujte žiarovky do svojho lustra alebo lampičky a zapnite svoj klasický vypínač na stene. Iné svetlá Philips Hue, ako napr. Philips Hue LightStrip plus, musíte zapojiť a zapnúť. Jednoduché.

2. Bridge

Zapojte bridge do elektriny a spojte ho s Wi-Fi routerom pomocou priloženého kábla. Počkajte, až sa rozsvietia 3 kontrolky a ste pripravený na další krok

3. Appka

Stiahnite si Hue appku na App Store alebo Google Play Store a prepojte ju s Bridge. Nájdite v aplikácii svoje svetla. A je to, to je váš systém Hue!

4. Hraj sa!

Teraz, keď je váš systém kompletný a funkčný, je čas sa zoznámiť s možnosťami Hue. Preskúmajte funkcie appky Hue a mnohých iných a objav nové cesty, ako sa hrať so svetlom.

Svetlo je viac, než len osvetlenie. Preto sme vytvorili Philips Hue, váš systém bezdrôtového osvetlenia. Produkt navrhnutý pre vás, váš skutočný život a jeho možnosti. Rozsvieť svoj život svetlom!

Philips Hue Starter kit

Starter kit sa skladá z bridge a dvoch alebo troch žiaroviek. Môžete si stiahnuť aplikáciu do mobilu s iOS alebo Androidom. Teraz máš v rukách všetko, čo potrebuješ pre dobrodružstvo s Philips Hue.

Pozrite si naše videá s návodmi  alebo choďte priamo do FAQ

Philips Hue Fair, Being a Still

 

Malé množstvo svietidiel typu Philips Hue s názvom “Fair”, “Being” a “Still” nespĺňa kvalitatívne a bezpečnostné kritéria našej spoločnosti. V niektorých prípadoch bolo zistené, že časti svietidla sa uvoľňujú alebo odlamujú. Svietidiel vyrobených po 07.11.2016  a iných svietidiel typu Philips Hue, ako sú vyššie uvedené, sa tieto problémy netýkajú .

 

Z preventívnych dôvodov ako aj z dôvodov zachovania našich štandardov najvyššej kvality by sme Vás radi kontaktovali a odstránili vyššie opísaný problém. V prípade, ak vlastníte niektorý z výrobkov s typovým číslom uvedeným vyššie, prosím kontaktujte prostredníctvom bezplatnej linky naše telefonické centrum.

 

Číslo výrobku je uvedené na striebornom štítku na zadnej strane tela svietidla. Podrobné inštrukcie sú dostupné tu.

 

Telefonické centrum je dostupné na čísle 00800 744 547 75 od pondelka  do piatka od 08:00 do 20:00.

 

Ospravedlňujeme sa Vám za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré sme Vám spôsobili, na kvalite našich výrobkov nám však mimoriadne záleží.

FAQ - Najčastejšie otázky

Rozšírte možnosti svojho systému Philips Hue


Vždy môžeš rozširovať svoju Philips Hue rodinu. Ako raz nastavíš systém Philips Hue, môžeš pokračovať a pridať až 50 Philips Hue žiaroviek, svietidiel a ďalších. Len je zapoj do prúdu a pridaj ich do systému cez aplikáciu Philips Hue. Po tom, čo tvoja aplikácia nájde nový produkt, ich môžeš pomenovať alebo pridať do existujúcej scény.

Priatelia Hue


Vo Philips veríme, že inteligentný domov vyzerá lepšie, keď svetlá svietia. Chceme osvietiť váš domov s využitím praktických skúseností. Spolupracujeme so značkami, ktoré sú tak unikátne a inovatívne, ako my.

Pracuje s Apple Homekit

Použite hlasové ovládanie pomocou Siri alebo prepojte Hue s ďaľšími HomeKit  zariadeniamy a prevezmite kontrolu nad svojím domom. 

Pracuje s Logitech Harmony

S diaľkovým ovládaním Logitech Harmony a Philips Hue, môžete vytvoriť pôsobivý zábavný systém.

Pracuje s Nest

Spojte svoje svetla Philips Hue s Nest Cam, Nest Learning Thermostat alebo Nest Protect. Keď Nest rozpozná, že odchádzate, vaše svetla Philips Hue sa automaticky vypnú. 

Zoznámte sa s príslušenstvom Philips Hue