Osvetlenie pracovne

a študovne

Pozrite sa, čo svetlo dokáže v pracovni a študovni

Osvetlenie domácej kancelárie a pracovného stola

 

V súčasnosti všetci trávime hodiny pri počítači, či už v práci, alebo v rámci zábavy. Ak chcete zostať sústredení, budete potrebovať správny typ osvetlenia domácej kancelárie.

 

Ponúkame širokú škálu stolových, nástenných a podlahových svietidiel, ktoré splnia všetky požiadavky. Študenti si nájdu farebné, zábavné stolové lampy, ktoré sa hodia do ich študijnej miestnosti alebo spálne. Ak hľadáte elegantnejší dizajn svietidla, určite vám budú vyhovovať naše ergonomické stolové lampy, ktoré pútajú pozornosť.

 

Svietidlá pre študovňu: nezaťažujú zrak

 

Naše stolové lampy poskytujú jasné svetlo a vašim očiam poskytnú dostatočnú podporu, aby ste ľahšie zostali koncentrovaní. Tiež sa tým zvýši produktivita a napomôže sa rôznym aktivitám, ako sú napríklad štúdium, práca a čítanie. Naše stolové lampy sú vybavené energeticky úspornými žiarovkami, od ekologických halogénových žiaroviek až po najnovšiu technológiu LED, vďaka čomu poskytujú teplé biele svetlo, ktoré nezaťažuje zrak. Pomocou osvetlenia domácej kancelárie a študovne od spoločnosti Philips budete hodinu čo hodinu čulí a deň po dni budete podávať vyšší výkon.

Tipy na osvetlenie domácej kancelárie


  • Stolovú lampu umiestnite na opačnú stranu ako svoju dominantnú ruku, aby sa pri písaní alebo čítaní obmedzili tiene.
  • Obrazovku počítača otočte preč od prirodzeného denného svetla a od svetelného lúča stolovej lampy v noci. Tým zabránite tomu, aby ste videli odraz od obrazovky počítača.
  • Uistite sa, že stolová lampa má dostatočný svetelný výkon na pokrytie celej pracovnej plochy a že študijné svetlo môžete nasmerovať tam, kam potrebujete.
  • Pri čítaní a písaní použite pracovné svetlá v kombinácii so všeobecným osvetlením. Predídete tým námahe očí.