1
Výrobky

  Osvetlenie detskej izby

  Prečo práve osvetlenie detskej izby od spoločnosti Philips?


  Pre svoje deti chcete vytvoriť nádherné miesto. Izbu, kde počas prvých rokov svojho života môžu spať, oddychovať a hrať sa, pričom sa táto izba neskôr stane miestom plnom dobrodružstiev na učenie, objavovanie a stretávanie sa s priateľmi. Naše detské svetelné zdroje dokážu vytvoriť vzrušujúcu atmosféru, ktorá rozžiari ich predstavivosť. Vytvoria však aj útulnú a upokojujúcu atmosféru, ktorá je dôležitá pre dobrý spánok. Pretože každé dieťa si zaslúži vysnívanú detskú izbu.

  Philips Hľadá sa Dory

  Lampa

   

  Táto lampa Philips Disney Hľadá sa Dory umožňuje dievčatám a chlapcom premeniť svoje detské izby na snový modrý svet rybky Dory. Ide o dokonalý spôsob, ako znova prežiť hravú cestu rybky Dory na ceste domov k rodine spolu s Nemom a starými priateľmi.

  Logo LED
  Ikona začiarknutia
  Pre deti
  Ikona začiarknutia
  Vysokokvalitné LED osvetlenie
  Ikona začiarknutia
  Trvácne a odolné voči pádu
  Lampa Philips 7176735P0

  Osvetlenie detskej izby – pre čarovné chvíle

   

  Detská izba si vyžaduje vhodné osvetlenie, aby boli deti spokojné a cítili sa bezpečne. Tým najdôležitejším je základné osvetlenie, ktoré má dostatočnú intenzitu a chráni detský zrak. Nočné osvetlenie a projektory s dizajnom vhodným pre deti zaistia útulnú atmosféru detskej izby a dodajú jej zvláštne kúzlo. Malí superhrdinovia nájdu na našich svietidlách svoje obľúbené postavy, zatiaľ čo princezničky snívajú svoje sny vo vlastnom rozprávkovom zámku. Vzhľadom na rušné popoludnia vašich detí odporúčame, aby ste osvetlenie doplnili o nasledujúce súčasti:

   

  • Nástenné a stropné svetlá na základné osvetlenie
  • Nočné svetlá a projektory na zaistenie pokojného spánku
  • Stolové svietidlá na podporu uvoľneného učenia sa a tvorivosti

  Len to najlepšie pre vašu detskú izbu – prehľad všetkých výhod

  5-ročná záruka
  Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
  Teplota chromatickosti svetla
  Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
  Energeticky úsporné svietidlo Philips
  Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
  LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
  Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

  Farebný svet detských lámp od spoločnosti

   

  Nástenné a stropné svietidlá patria medzi najobľúbenejšie v rámci tohto druhu osvetlenia. Treba zaistiť, aby bolo osvetlenie stmievateľné a neoslňovalo, a tak ochrániť citlivé oči malých detí.

   

  Hrejivé nočné osvetlenie a stolné svietidlá zaistia útulnú a upokojujúcu atmosféru detskej izby a dodajú vašim deťom pocit bezpečia. Projektory na stene a strope vykúzlia rozprávkové príbehy a okrem toho pomôžu upokojiť deti pred spaním. LED svetlá s obľúbenou postavičkou vašich detí na nočnom stolíku alebo na strope slúžia nielen na zábavu, ale aj na zaistenie lepšej orientácie a lepších snov v noci.

   

  Pri robení domácich úloh, kreslení alebo pri hre deti trávia za stolom veľa času. Stolová lampa umožní dokonale osvetliť pracovný stôl dieťaťa, zaistí primerané osvetlenie a vytvorí produktívne pracovné a vzdelávacie prostredie.

  Osvetlenie detskej izby – tipy

  Zastavený obraz videa

  Osvetlenie detskej izby od spoločnosti Philips: vytvorte si vlastný priestor pre vaše sny

  Ikona začiarknutia
  Ostré osvetlenie môže narušiť spánkový cyklus dieťaťa, a preto sa v škôlke odporúčajú jemné a teplejšie svetlá. Odporúčame žiarovky WarmGlow: stmievateľné žiarovky, ktoré vyžarujú príjemné svetlo – čím väčšie stlmenie, tým teplejšie svetlo.
  Ikona začiarknutia
  Vypínače by mali byť ľahko dostupné z postele dieťaťa, aby mohlo použiť svetlo uprostred noci, keď musí ísť na toaletu.
  Ikona začiarknutia
  Zábavným doplnkom každej detskej izby je farebné osvetlenie. Systém Philips Hue umožní, aby si vaše deti vybrali z viac než 16 miliónov farieb a vytvorili si dokonalú atmosféru pre každé dobrodružstvo.
  Ikona začiarknutia
  Vždy vyberte materiály bezpečné pre deti vrátane netoxických farieb a súčastí, ktoré sa nedajú odstrániť.
  Ikona začiarknutia
  Hranie sa s kamarátmi, robenie domácich úloh alebo čítanie rozprávok na dobrú noc: v priebehu dňa sa v detskej izbe odohráva množstvo rozličných činností. Vyskúšate svetelné zdroje SceneSwitch, ktorými jednoducho nastavíte ten správny tón pre každú z nich.

  Philips Hľadá sa Dory

  Lampa

  Lampa Philips 7176735P0