Exteriérové osvetlenie

Pozrite sa, čo dokáže exteriérové osvetlenie

Video – Oživenie nočnej záhrady

Oživenie záhrady

Rodina Voemelovcov má skvelú záhradu, ale chýbalo jej osvetlenie, vďaka ktorému by sa z nej mohla tešiť aj v noci. Pozrite sa, ako sme ju oživili.

Oživenie nočnej záhrady

Berlín

Oživenie nočnej záhrady

Exteriérové osvetlenie

Prvé teplé lúče jarného slnka lákajú väčšinu z nás späť do záhrady. Samozrejme je to prirodzené, pretože dni sú dlhšie a ukľudňujúce (letné) večery vábia zostať von. Dobré exteriérové osvetlenie, ktoré je zároveň energeticky úsporné, nám pomáha urobiť zo záhrady skvelé miesto na stretnutia a zábavu.

 

Pojem „exteriérové osvetlenie“ nevyjadruje úplne presne kvalitu a dizajn radu svietidiel v kolekcii Ecomoods Outdoor. Nehľadiac na atraktívne výhody týkajúce sa spotreby energie sa naše exteriérové osvetlenie vyrába pomocou vysokokvalitných materiálov s dlhou životnosťou. A nezabúdajme ani na moderný dizajn.

 

Nezabudnuteľné letné večery so štýlovým exteriérovým osvetlením

 

Grilovanie, záhradné párty, pikniky neskoro v noci atď. Vďaka exteriérové osvetleniu Ecomoods sa záhrada premení na to najlepšie miesto na stretnutia s rodinou a priateľmi počas tých ukľudňujúcich letných večerov. Teplá biela žiara z osvetlenia umožňuje zostať na terase a užívať si záhradu až do neskorého večera. Samozrejme, spôsobom šetrným k životnému prostrediu.

 

Okrem nádherného a štýlového dizajnu, ktorý je tiež robustný a odolný voči poveternostným vplyvom, sú záhradné svietidlá Ecomoods dobré aj pre vašu peňaženku. Energeticky účinné osvetlenie dokáže ušetriť až 80 % v porovnaní s tradičnými typmi osvetlenia. Rad exteriérových svietidiel je široký, takže vždy sa nájde niečo pre každý typ záhrady.

Svietidlo vedľa zadných dverí alebo stropné svietidlo nad terasou je vždy praktické. Stačí pridať niekoľko sviečok a vaša terasa bude pripravená na dlhý, príjemný letný večer. Chcete si po večeroch užívať aj zvyšok záhrady? Záhradnú cestičku alebo celú záhradu môžete rozsvietiť pomocou prekrásnych zapustených bodových svietidiel alebo stĺpových svietidiel. Pod reflektorovým svietidlom by úžasne vyzerali aj jazierko a záhon.

 

Potrebujete trochu inšpirácie pri plánovaní exteriérového a záhradného osvetlenia? Pozrite si naše praktické tipy na záhradné osvetlenie.

 

 

Exteriérové osvetlenie

Obľúbené produkty