1
Výrobky

Vychutnajte si chvíle

strávene vonku

Funkčné a štýlové exteriérové osvetlenie zaistí, aby vaša záhrada žiarila po celý deň

Osvetlenie záhrad a balkónov


Čím lepšie sú vaše záhradné svietidlá, tým viac času môžete tráviť vonku. Či už sa vonku zabávate s priateľmi, alebo relaxujete s knihou. Nezáleží na tom, či máte veľkú záhradu alebo malý balkón, to pravé osvetlenie navodí atmosféru na trávenie príjemného času na čerstvom vzduchu s priateľmi a rodinou.
icon_energysaving_outdoor

Jednoduchá montáž


Montáž svietidla nemusí byť zložitá. Vďaka záhradným svietidlám Philips sa nemusíte báť, že zablúdite. Jednoduchšie to už ani nemôže byť. Exteriérové svietidlá môžete namontovať v troch jednoduchých krokoch. A mnohí spotrebitelia s tým súhlasia. Ľudia, ktorí si namontovali naše produkty, uznávajú, že sa skutočne jednoducho inštalujú.*


(*Zdroj: Test domáceho používania, Francúzsko – 2015)

Icon_LEDincluded_outdoor

Úžasná kvalita svetla


Dokonalé ukončenie dokonalého dňa – oddýchnite si s vyloženými nohami v jemnej žiare relaxačného bieleho svetla. Biele svetlo vám pomôže večer sa uvoľniť a ešte väčšmi si vychutnať vonkajší priestor. Naše exteriérové svietidlá sa vyznačujú rovnomerným, stabilným svetelným výkonom a vyžarujú teplé biele svetlo s teplotou chromatickosti 2 700 kelvinov alebo studené biele svetlo s teplotou chromatickosti 4 000 kelvinov. 
Icon_high-quality_outdoor

Upravte svoju záhradu pomocou osvetlenia


Záhradné svietidlá dokážu plynule preniesť atmosféru interiéru do vonkajších priestorov. Naše svietidlá využívajú súčasné alebo tradičné povrchové úpravy, aby doplnili váš štýl a osvetlili každý okamih. Materiály vysokej kvality a vynikajúci dizajn produktov sa stanú štýlovým doplnkom vášho záhradného motívu.

Vyskúšajte si svoje osvetlenie vo virtuálnej záhrade!

Projekt exteriérového osvetlenia – tipy

Rozžiarte svoju záhradu pomocou nepriameho osvetlenia

Nepriame osvetlenie sa výborne hodí na vytvorenie atmosféry, zatiaľ čo priame osvetlenie je skôr funkčné. Ukryte svietidlá za kríkmi, živým plotom alebo ich nasmerujte na múr terasy, aby ste danú situáciu maximálne využili. Žiarivým svetlom nikdy nesvieťte priamo do očí návštevníkom, aby ste ich neoslepili.

Záhradné LED svietidlá vytvárajú rozprávkový efekt

V závislosti od šírky vašej záhrady budete potrebovať ďalšie záhradné svietidlá. Vyberte si LED svietidlá, pretože majú dlhšiu životnosť a sú energeticky úspornejšie než bežné žiarovky. Naše solárne záhradné svietidlá zachytávajú energiu zo slnka počas dňa, aby ste si dlho do noci mohli vychutnať nádherné atmosférické osvetlenie. 

Lampu Philips Abelia si možno jednoducho vziať všade so sebou. Vďaka efektu sviečky a intenzívnejšiemu svetlu zaistí to správne osvetlenie okolia na balkóne aj v záhrade.

Kam umiestniť exteriérové svietidlá?

 

Rozžiarte svoju záhradu pomocou nepriameho osvetlenia.

 

Je dôležité umiestniť exteriérové svietidlá správne, aby správne fungovali z hľadiska bezpečnosti aj pohodlia. V noci treba určite osvetliť tieto priestory:

  • vstupné dvere
  • priestor garáže
  •  rohy domu
Abelia
Podarí sa vám nájsť kľúče, keď je tma?