1
Výrobky

Pravda o bielení zubov

 

 

Trh ponúka veľké množstvo rôznych bieliacich produktov. Preto niet divu, že sa v nich človek niekedy nevyzná. Tu je niekoľko faktov, ktoré potrebujete vedieť skôr, než sa rozhodnete nechať si vybieliť zuby.

Je bielenie zubov

bezpečné?

 

Áno. Klinické štúdie potvrdili, že bielenie karbamid peroxidom alebo peroxidom vodíka pod dohľadom zubára je bezpečné pre zuby i ďasná.

Ako dlho vydrží bieliaci účinok

systému Zoom?

 

Bieliace procedúry pomáhajú odstrániť škvrny na zuboch, ale konzumáciou kávy, sladkých nápojov alebo jednoducho prirodzeným starnutím môžu zuby opäť stratiť bielu farbu. Len domáce bieliace produkty Philips Zoom obsahujú zložku ACP, ktorá dokázateľne spomaľuje proces opätovného sfarbenia vybielených zubov.

Products

Aký je rozdiel medzi

voľnopredajnými bieliacimi prípravkami a systémom Philips Zoom?
Whitening
Voľnopredajné bieliace produkty nie sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám. So systémom Philips Zoom vám zubár ušije bieliaci proces na mieru, či už prispôsobí zubné vložky na domácu aplikáciu, alebo presne zvolí požadovanú intenzitu a dĺžku ožarovania v ambulancii.

Ako si udržím

zuby biele?

 

Ak si chcete zachovať žiarivý a biely úsmev aj medzi ošetreniami, vyskúšajte bieliace pero Zoom. Stačia dve aplikácie denne a táto jedinečná receptúra vám pomôže zachovať si biely úsmev.

Sú známe vedľajšie účinky?

 

Najbežnejším vedľajším účinkom je citlivosť zubov a ďasien. Váš dentista vám najlepšie poradí, či je pre vás bielenie vhodné a či pri bielení používate správnu koncentráciu. Produkty na domáce bielenie Philips Zoom obsahujú dva prostriedky na znecitlivenie, ktoré citlivosť zubov minimalizujú.

Čo spôsobuje nepekné sfarbenie zubov?

Whitening
Sfarbenie zubov má mnoho príčin. Tou najbežnejšou je konzumácia jedál a nápojov s obsahom farbív (bobuľovité plody, káva, čaj, červené víno). Nepekné sfarbenie zubov môže byť spôsobené aj starnutím, fajčením či rôznymi poškodeniami.

Po akom čase sú výsledky viditeľné?

 

Pri ošetrení systémom Philips Zoom budú vaše zuby viditeľne belšie už za jeden deň. Pri ambulantnom ošetrení môžete dosiahnuť zosvetlenie až o osem odtieňov už za 45 minút. Pri domácom použití prináša systém Zoom rovnako skvelé výsledky za jeden až dva týždne v závislosti od použitej koncentrácie a zvolenej dĺžky aplikácie.

Je bielenie bolestivé?

 

Na bielenie každý reaguje inak. Citlivosť býva vedľajším účinkom bieliacich zákrokov. Spýtajte sa svojho dentálneho profesionála, či by ste pred bieliacimi zákrokmi a po nich nemali používať zubnú pastu na citlivé zuby, napríklad Fluoridex. Môžete tiež použiť gél na znecitlivenie Relief ACP, ktorý citlivosť minimalizuje.

Zaregistrujte si svoj výrobok. Získajte skvelé výhody

 

Získajte výhody záručného krytia, exkluzívne ponuky, zľavy a novinky o produktoch.

 

 

Zaregistrovať sa teraz

Zoom Products

Sonicare DiamondClean

 

 

Ak sa chcete natrvalo zbaviť zubných škvŕn, mať zdravšie zuby a ďasná, vyberte si našu elektrickú zubnú kefku DiamondClean.

 

Ďalšie informácie

Diamond clean

Aj vy túžite po žiarivom úsmeve?

 

Profesionálne ošetrenie prináša profesionálne výsledky. Zistite, ktorí dentisti pôsobia vo vašom okolí.

 

Nájsť dentistu (Už čoskoro)

Man_brushing

Zostať v obraze

 

Buďte medzi prvými, kto sa dozvie o nových výrobkoch v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu a našich špeciálnych ponukách.

 

Zaregistrovať svoj výrobok

Milujete Sonicare?

Sledujte nás na Facebooku, dajte nám vedieť, čo si myslíte, a pýtajte sa na to, čo vás zaujíma.

Vám môžeme pomôcť?

 

+421 917 768 161

Rýchle prepojenia

Už čoskoro - Nájsť zubára, ktorý pracuje so systémom Philips Zoom pre profesionálov