1
Výrobky

Prečo si vybrať Philips Zoom?

 

Bieliaci systém Philips Zoom nielenže dokázateľne bieli zuby až o osem odtieňov, ale je zároveň úplne bezpečný. Zatiaľ čo iné bieliace produkty môžu poškodiť zuby a ďasná, Philips Zoom s gélom Relief ACP dodáva zubom väčší lesk a chráni zubnú sklovinu.

Ako funguje?

 

Našu bieliacu procedúru sme rokmi skúseností zdokonaľovali, a tak vám teraz môžeme zaistiť ten najbelší úsmev tým najbezpečnejším spôsobom. Vaše ďasná sú dôkladne chránené, zubár ich špeciálne odizoluje predtým, než vám nanesie na zuby náš jedinečný bieliaci gél na báze peroxidu vodíka. Peroxid vodíka štiepi molekulárne väzby, ktoré vytvárajú škvrny na povrchu či v hlbších vrstvách zubov. Intenzívne svetlo lampy Philips Zoom WhiteSpeed Whitening LED Accelerator, ktorým sa ožaruje bieliaci gél, celý proces bielenia ešte urýchľuje a zlepšuje výsledky až o 40 %.

Naše poznatky z oblasti osvetlenia

využité pri bielení zubov

 

Vďaka svetlom aktivovanej technológii dosahuje systém Philips Zoom ešte lepšie výsledky. Je klinicky dokázané, že naša technológia LED bieli zuby až o 8 odtieňov už za 45 minút a je o 40 % účinnejšia než systémy, ktoré takúto technológiu nevyužívajú.

Biely úsmev je zdravý úsmev

 

V prípade bielenia systémom Philips Zoom platí, že belší úsmev je zároveň zdravší úsmev. Naše produkty na ambulantné bielenie a prípravky Zoom na domáce použitie sú jediné bieliace produkty, ktoré využívajú amorfný fosforečnan vápenatý (ACP), ktorý, ako bolo klinicky dokázané, znižuje citlivosť zubov, chráni zubnú sklovinu a zuby sú vďaka nemu lesklejšie a hladšie*.

 

*in vitro

Profesionálne bielenie –

záruka bezpečnosti a tých najlepších výsledkov

 

Pre optimálnu bezpečnosť sa prípravok Philips Zoom dá zakúpiť len v zubnej ambulancii. Existuje niekoľko typov ošetrení s rôznou silou účinku, vaša voľba závisí od vášho životného štýlu a citlivosti zubov.

Patient

Vedeli ste?

Compact
Prípravok Relief ACP a zubná pasta Fluoridex prinášajú úľavu pri citlivých zuboch

Vedeli ste?

Whitening
Philips Zoom je najžiadanejšie profesionálne bieliace ošetrenie.

Rozruch okolo systému Philips Zoom!

 

O systéme Philips Zoom sa hovorilo v amerických televíznych reláciách The Today Show, Extreme Makeover, Entertainment Tonight a ďalších.

Zaregistrujte si svoj výrobok. Získajte skvelé výhody

 

Získajte výhody záručného krytia, exkluzívne ponuky, zľavy a novinky o produktoch.

 

 

Zaregistrovať sa teraz

Zoom Products

Sonicare DiamondClean

 

 

Ak sa chcete natrvalo zbaviť zubných škvŕn, mať zdravšie zuby a ďasná, vyberte si našu elektrickú zubnú kefku DiamondClean.

 

Ďalšie informácie

Diamond Clean

Aj vy túžite po žiarivom úsmeve?

 

Profesionálne ošetrenie prináša profesionálne výsledky. Zistite, ktorí dentisti pôsobia vo vašom okolí.

 

Nájsť dentistu (Už čoskoro)

Man brushing

Zostať v obraze

 

Buďte medzi prvými, kto sa dozvie o nových výrobkoch v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu a našich špeciálnych ponukách.

 

Zaregistrovať svoj výrobok

Milujete Sonicare?

Sledujte nás na Facebooku, dajte nám vedieť, čo si myslíte, a pýtajte sa na to, čo vás zaujíma.

Vám môžeme pomôcť?

 

+421 917 768 161

Rýchle prepojenia

Už čoskoro - Nájsť zubára, ktorý pracuje so systémom Philips Zoom pre profesionálov