Veľký tresk

1. krok

 

Aby vznikol ideálny základ pre maximálny objem, umyte si vlasy šampónom na zväčšenie objemu a kondicionérom. Pred prípravou účesu naneste tužidlo alebo zhusťujúci ochranný krém.

1.krok

2. krok

 

Vysušte si vlasy fénom a počas fúkania vlasy nadvihnite pri korienkoch, aby ste dosiahli maximálny objem. Pri fénovaní používajte veľkú okrúhlu kefu a postupujte ňou od spodnej časti vlasov smerom nahor. Vlasy tak budú objemnejšie.

2.krok

3. krok

 

Keď sú vlasy takmer suché, pomocou plochej kefy nadvihnite vlasy pri korienkoch smerom od tváre. Sušič nasmerujte ku korienkom a postupujte s prúdom vzduchu smerom nahor.

3.krok

4. krok

 

Vlasy jemne natupírujte pri korienkoch, aby lepšie držali a objem sa nezmenšoval. Potom pričešte vonkajšiu vrstvu vlasov nahor smerom od tváre kefou s prírodnými štetinami.

4.krok

5. krok

 

Položte si vlasy na jedno plece, aby vznikol nízky chvost, a zopnite ho gumičkou do vlasov. Ak chcete, pridajte na ňu nejaký doplnok. Potom chvost rozdeľte na dve časti.

5.krok

6. krok

 

Urobte rybí vrkoč tak, že zoberiete malý kúsok z jednej strany, preložíte cez prednú stranu a spojíte ho s druhou stranou. Pokračujte smerom nadol a striedajte ľavú a pravú stranu. Koniec uchyťte malou gumičkou, ktorú môžete zakryť peknou stužkou.

6.krok

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.