1

Riešenia pre hlasové záznamníky
Práca jednoducho inak.
Dômyselnejšie.

 

 

Zistite viac

pocket-memo

Mobilné diktovacie zariadenia

 

Hlasový záznamník Philips Pocket Memo posúva nahrávanie hlasu na úplne novú úroveň – vynikajúci dizajn a ergonomické vlastnosti sa v ňom snúbia s efektívnymi prvkami, ako je 3D mikrofón a snímač pohybu. Mimoriadne mobilný hlasový záznamník prekonáva všetky očakávania a ponúka výnimočnú kvalitu zvuku. Hlasový záznamník Pocket Memo, často nesprávne označovaný ako diktafón, je dokonalou voľbou pre profesionálov, ktorí chcú pracovať efektívne aj na cestách.

 

Prezrite si rad výrobkov Philips Pocket Memo

dictation-app

Diktovacia aplikácia

 

Aplikácia na nahrávanie diktovania pre smartfóny prináša ešte vyššiu produktivitu na cestách. Toto profesionálne riešenie diktovania je navrhnuté tak, aby bolo dokonale kompatibilné so službou Philips SpeechLive a perfektne zapadlo do softvérového balíka SpeechExec. Táto praktická diktovacia aplikácia prináša používateľom slobodu nahrávať, upravovať a odosielať súbory s nadiktovaným textom odkiaľkoľvek a kedykoľvek, a tým ponúka flexibilnejšie možnosti a skracuje čas potrebný na vytvorenie dokumentu.

 

Oboznámte sa s diktovacou aplikáciou

desktop

Stolové diktovacie zariadenia

 

Zariadenie Philips SpeechMike je jednoznačnou jedničkou medzi stolovými diktovacími mikrofónmi. Nedávno uvedený SpeechMike Premium sa vyznačuje voľne sa pohybujúcim mikrofónom a ako prvé neprenosné digitálne diktovacie zariadenie na svete má zabudovaný snímač pohybu. Inovatívne funkcie tohto zariadenia ponúkajú štúdiovú kvalitu zvuku, vďaka čomu je dokonale vhodné na rozpoznávanie reči.
 

Prezrite si rad výrobkov Philips SpeechMike

audio-recorder

Zvukový záznamník

 

Zariadenia Philips Voice Tracer sa jednoducho používajú a ponúkajú najlepší záznam zvuku vo svojej triede a v každej situácii. Tieto zvukové záznamníky vynikajúco slúžia na nahrávanie rýchlych hovorených poznámok na cestách, no sú výborné aj na zachytenie rozhovorov, prednášok, pohovorov, hudby či stretnutí. Nech už potrebujete zaznamenávať čokoľvek, aj pre vás máme hlasový záznamník, ktorý uspokojí vaše špecifické potreby.

 

Prezrite si rad výrobkov Philips Voice Tracer

transcription-sets

Prepis

 

Súpravy na prepis od spoločnosti Philips sú špeciálne navrhnuté tak, aby bolo prepisovanie jednoduché a intuitívne. Vďaka tomu môžu používatelia prevádzať reč na text ešte rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Súbory zaznamenané pomocou nahrávacieho zariadenia, napríklad hlasového záznamníka alebo diktovacej aplikácie, možno previesť na text takmer okamžite.

 

Prezrite si naše súpravy na prepis

speechlive

Riešenia pre kompletný pracovný postup

 

Riešenia pre riadenie kompletného pracovného postupu súvisiaceho s diktovaním od spoločnosti Philips, ako napríklad Philips SpeechExec, umožňujú používateľom zefektívniť pracovné postupy. Spravujte kompletný pracovný postup centrálne a jednoducho spájajte autorov s prepisovateľmi. Či už používate hlasový záznamník alebo diktovaciu aplikáciu, riešenia pre kompletný pracovný postup od spoločnosti Philips vám šetria čas i peniaze.

 

Prezrite si riešenia pre kompletný pracovný postup

start-trial-image

   

Získajte bezplatnú skúšobnú verziu

 

Začnite využívať 30-dňovú skúšobnú verziu bez rizík už dnes a sami zistíte, prečo sa toľko profesionálov rozhodlo pre jedničku v oblasti profesionálneho diktovania.

 

Začať skúšobnú verziu

Čo hovoria naši zákazníci

 

     

 

 

Úprimne povedané, cítim neopísateľnú vďaku. Vaša odbornosť a schopnosť okamžite a presne zistiť a splniť moje požiadavky bola jednoducho dokonalá."

 

Karen Vasquez
Executive & Personal Assistant

Congress Point Financial, Florida

 

Prezrite si naše prípadové štúdie

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.