Monitor CRT

  Microsoft Windows Compliance

  Monitor CRT

  digitaliz. CRT obrazovka pre vynikajúcu zábavu pri práci na PC

  CRT monitor 109B7 dodáva vynikajúci zážitok pri práci na PC vďaka digitálnemu deflekčnému procesoru, klávesovej skratke pre ovládanie jasu High Bright, vysokému rozlíšeniu SXGA, veľkej obrazovke, ktorá zobrazuje viac a vďaka bezolovnatému dizajnu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

digitaliz. CRT obrazovka pre vynikajúcu zábavu pri práci na PC

s bezolovnatým dizajnom

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Philips prináša zdokonalené digitálne vychýlenie CPU

  Exkluzívna inovácia Philips -- prvé riešenie CRT čipu na svete -- kombinácia vychýlenia a Microcontrollera v jednom čipe pre digitálne synchronizované spracovanie a ovládanie vstupu. Táto novátorská technológia potlačuje elektronický šum, ktorý môže rušiť kvalitu obrazu, redukuje chvenie obrazu a vylepšuje symetriu pre lepší zážitok pred obrazovkou.

 • High Bright Hot Key okamžite nastaví úroveň jasu

  Funkcia, ktorá poskytuje rýchle nastavenie jasu do ideálnej úrovne pre sledovanie textu, Internet, hru alebo multimediálne aplikácie, poskytuje komfortné prezeranie a zlepšený zážitok v každom type aplikácie.

 • SXGA rozlíšenie 1 280 x 1 024 dáva ostrejší obraz

  Rozlíšenie obrazovky grafických monitorov sa určuje počtom bodov (pixelov) na celej obrazovke. Obrazovka s rozlíšením 1 280 x 1024 napríklad môže zobraziť 1 280 rôznych bodov na každom z 1 024 riadkov - to je približne 1,3 milióna pixelov.

 • Naozaj plochá CRT obrazovka pre prirodzený, neskreslený a nelesknúci sa obraz

  Pokročilá technológia plochých CRT obrazoviek Philips redukuje lesk a odraz efektívnejšie ako bežné CRT obrazovky. Špeciálna vysokojasná, vysokokontrastná maska tieňov pomáha uchovať ostrejší obraz a v porovnaní s bežnými obrazovkami odstraňuje "zlievanie farieb". Obrázky zobrazuje na monitore, ako keby sa zobrazovali na papieri: pozeranie na obraz je pohodlnejšie. Rovné čiary sú rovné. Nájdenie pozície na pozeranie, z ktorej sa neodráža svetlo, je podstatne ľahšie. Toto pomáha znižovať zaťaženie očí pre pohodlný zážitok z pozerania.

 • Vysoko jasná, zraku príjemná, vysoko kontrastná obrazovka

  CRT obrazovka navrhnutá pre zvýšenie jasu a kontrastu obrazu zväčšením toku elektrónového zväzku CRT vyžarovača.

 • Zobrazenie väčšieho množstva obrázkov a obsahu bez posúvania

  Oblasť zobrazenia je viditeľná časť obrazovky monitora dostupná pre zobrazenie dát.

 • Kompatibilita s PC, Mac a platformami pracovných staníc

  Schopnosť pracovať s rôznym platformami. Monitory Philips sú kompatibilné pre pripojenie k PC a k pracovnej stanici používajúcej VGA a pre pripojenie k Macintosh.

 • Jednoduchá používateľsky nenáročná plug-and-play inštalácia

  Plug-and-play je norma možností pripojenia periférnych zariadení. Zobrazovacie zariadenie Plug and play sa dá pripojiť k PC a prevádzkovať bez potreby zásahu používateľa kvôli prispôsobovaniu zložitých nastavení.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

 • Zníženie spotreby energie oproti priemeru

  Zníženie nárokov na elektrickú energiu pri prevádzke zariadenia pre dosiahnutie reálnej úspory.

 • TCO'03 garantuje najvyššiu bezpečnosť a ergonomické normy

  TCO (Swedish confederation of Professional Employees) je štandard ešte prísnejší než MPR-II pre bezpečnosť a ergonomiku, týkajúci sa najmä striedavých elektrických polí (AEF).

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať