TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Najlepšia voľba do spálne alebo detskej izby! TV ponúka obraz s vysokým kontrastom a kvalitným zvukom. Okrem toho obsahuje nastavenia časovač vypnutia a predné konektory s jednoduchým prístupom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s Crystal Clear

 • Obrazovka Black HiBri pre žiarivé farby

  Technológia TV obrazovky HiBri sa používa na televízoroch Philips s malou obrazovkou, poskytuje dobrú reprodukciu farby na menších zariadeniach.

 • Crystal Clear zlepšuje hĺbku obrazu

  Kombinácia vylepšení obrazu ako je funkcia Contrast plus a vylepšenie farby. Crystal Clear lepšie využíva hĺbku obrazu.

 • Plug & Play umožňuje jednoduchšiu inštaláciu

  Plug & Play vám poskytuje možnosť pracovať bez vykonávania zložitých inštalačných procedúr alebo technických analýz pri pridávaní nového komponentu.

 • Inteligentný obraz a int. zvuk na prispôsobenie vášho pozerania

  Predvolené režimy spoločnosti Philips pre inteligentný obraz a inteligentný zvuk vám poskytujú priamy prístup jedným tlačidlom na diaľkovom ovládaní. Môžete si vybrať prispôsobené nastavenia obrazu a zvuku pre rôzne režimy obrazu a zvuku.

 • Teletext poskytuje bohaté zdroje informácií

  Teletext je komunikačný systém vysielaný väčšinou európskych vysielateľov, obsahuje množstvo informácií. Tieto informácie je možné prezerať len na súpravách vybavených teletextovým dekodérom.

 • Predné konektory AV a slúchadlá umožňujú rýchle pripojenie

  Predný stereo AV a slúchadlový vstup poskytuje možnosť ľahšieho pripojenia externých zariadení, napríklad zvukových súprav, hier a videokamier. Je jednoduchou cestou k potešeniu z dodatočného zvukového dojmu a uchvacujúceho zážitku z hry.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať