LCD TV

  LCD TV

  Pripravený systém s TV s plochou obrazovkou

  Elegantne navrhnutý televízor, ktorý poskytuje najlepší výkon vo svojej triede pre vašu zostavu domácej zábavy. Dostupná je voliteľná jednotka SmartCard XPress umožňujúca jednoduchú integráciu interaktívnych služieb tretích strán. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pripravený systém s TV s plochou obrazovkou

Špeciálne navrhnutý pre domácu zábavu

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť jednoducho a bezšnúrovo kopírovať všetky nastavenia programovania z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Uzamknutie predných ovládacích prvkov

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k funkciám televízora

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Prístup do bezpečnostnej ponuky

  Poskytuje podmienený prístup k inštalačným a konfiguračným nastaveniam prostredníctvom špeciálneho kódu alebo hlavného diaľkového ovládača

 • Vstavané FM rádio

  Vstavané FM rádio ponúka hosťom dodatočný komfort bez potreby dodatočných investícií do rádioprijímačov.

 • Rozširujúci box SmartCard Xpress s kompatibilitou pre interaktívne systémy

  Voliteľný rozširujúci box SmartCard Xpress sa môže nainštalovať na zadnej strane TV prijímača a umožňuje pripojenie dekodérov a aplikačných kariet od iných výrobcov k televízoru, čím zvyšuje jeho funkčnosť. TV je tiež možné pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov cez sériové rozhranie Serial Xpress Control (s podporou protokolov UART a RS232) a kontrolné rozhranie SmartPlug.

 • Ovládacie rozhranie Serial Xpress™

  Ovládacie rozhranie Serial Xpress™ je kompatibilné so všetkými hlavnými zábavnými službami. Protokoly umožňujú spojenie televízora s externými dekodérmi, prijímacími jednotkami digitálnej televízie (set-top box) a riešeniami založenými na počítačoch. Podporuje protokoly UART a RS232.

 • Voliteľný prídavný napájací zdroj (12 V)

  (Voliteľný) prídavný napájací zdroj zabezpečuje prevádzku rozširujúceho slotu, displeja s hodinami a budíka po vypnutí televízora.

 • Pripravené na budúcnosť vďaka aktualizovateľnosti softvéru

  Architektúra aktualizovateľného softvéru zabezpečuje, že televízor je pripravený na budúcnosť a kompatibilný s novými technológiami a vývojovými trendmi, čím je zabezpečená vaša investícia.

 • Crystal Clear III prináša obraz s vylepšenou kvalitou

  Crystal Clear III kombinuje celú škálu vylepšení, ktoré poskytujú: 2D hrebeňový filter, dynamický kontrast, funkciu Blue Stretch, vylepšenie zelenej farby, takže dostanete prirodzene vyzerajúce farby.

 • Vysoko kvalitná obrazovka LCD XGA, 1024 x 768 p

  XGA displej LCD obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1024 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • 2D hrebeňový filter zaostrí obraz pre jemný detail

  2D hrebeňový filter oddeľuje vo videosignále informácie o chrominancii (farbách) od luminancie (jasu) a umožňuje nezávislé spracovanie na vylepšenie rozlíšenia obrazu a minimalizovanie skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať