Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Osvetlite svoju záhradu v noci

  Osvetlite svoju príjazdovú cestu alebo chodník pomocou tohto bodového svietidla zapusteného v zemi z nehrdzavejúcej ocele. Vyžaruje teplé biele úsporné svetlo a je pevné ako skala – dokonca po ňom môžete prejsť autom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapustené bodové svietidlo

Timber, antikorová 170744716 Nájsť podobné výrobky

Osvetlite svoju záhradu v noci

 • Súčasťou každého svietidla je žiarovka Philips

  Súčasťou každého svietidla je žiarovka Philips

  Súčasťou balenia sú vysoko kvalitné úsporné žiarovky Philips EcoHalo, vďaka ktorým vytvoríte to najkvalitnejšie svetlo.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • IP67 – odolné voči poveternostným vplyvom

  IP67 – odolné voči poveternostným vplyvom

  Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia. Bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé úroveň ochrany proti vode. Toto exteriérové svietidlo nesie označenie IP67: je odolné voči dočasnému ponoreniu a ideálne na osvetlenie chodníkov alebo príjazdových ciest. Dokonca po ňom môžete prejsť autom.

 • Dekoratívne vonkajšie osvetlenie

  Vonkajšie osvetlenie dokáže skrášliť vzhľad vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru tým, že nasvieti pútavé prvky, štýlovo osvetlí chodníky, prípadne vytvorí skvelú atmosféru pre nezabudnuteľné večery s rodinou a priateľmi. Práve preto vyvinula spoločnosť Philips rad myGarden – sortiment nádherných dekoračných vonkajších svietidiel, ktoré vynikajú jedinečným dizajnom aj funkčnosťou a umožňujú vám pretvoriť vonkajší priestor podľa vášho vkusu.

 • Výber pre moderný štýl

  Toto svietidlo bolo navrhnuté v Európe a vyznačuje sa jedinečným dizajnom, pomocou ktorého vytvoríte vonku moderný štýl.

 • Výber bodových svetiel zapustených v zemi

  Využite svoj vonkajší priestor naplno vďaka tomuto bodovému svetlu zapustenému v zemi, ktoré dokonale osvetlí stenu alebo strom, prípadne elegantne zvýrazní chodník.

 • Vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ a skutočné sklo

  Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a skutočného skla.

 • Silné svetlo

  Toto vonkajšie svietidlo vytvára silné teplé biele svetlo. Jasná záplava svetla rozžiari vašu záhradu alebo terasu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať