LCD monitor

  LCD monitor

  dizajn a výkon je dôležitý!

  Neprekonateľný monitor pre váš životný štýl! Novinka 170X6 od spoločnosti Philips je pripravená prekvapiť vás svojím fantastickým výkonom. Kombinuje technológiu LightFrame™ Digital Reality pre multimediálny zážitok s inovatívnym dizajnom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dizajn a výkon je dôležitý!

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený port USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť port USB na monitore.

 • LightFrame™ DR maximalizuje váš zážitok na obrazovke

  LightFrame™ Digital Reality je integrované hardvérové a softvérové riešenie pre špičkové monitory Philips, ktoré používateľom dodávajú vysokokvalitné vizuálne zdokonalenia zobrazenia pomocou rýchlych a pohodlných hardvérových alebo softvérových rozhraní.

 • Obrazovka bez chybných bodov podľa normy ISO 13406-2 trieda I

  Svetlé a tmavé body sú chybami LCD panela. Zatiaľ, čo niektorí výrobcovia stále považujú svetlé a tmavé chybné body na LCD paneli za nevyhnutnú súčasť výrobného procesu, spoločnosť Philips to nerobí. Monitory od spoločnosti Philips, ktoré vyhovujú norme ISO 13406-2 Trieda I, sa vyrábajú s nulovou toleranciou pre chyby LCD panelov a vzťahuje sa na ne celosvetovo platná záruka Perfect Panel™ spoločnosti Philips, ktorá zaručuje opravu alebo výmenu každého LCD monitora, ktorý zobrazuje čo i len jeden chybný svetlý alebo tmavý bod.

 • Rýchly čas odozvy zap./vyp. 8 ms: vynikajúci textový a grafický displej

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • SXGA rozlíšenie 1 280 x 1 024 dáva ostrejší obraz

  Rozlíšenie obrazovky grafických monitorov sa určuje počtom bodov (pixelov) na celej obrazovke. Obrazovka s rozlíšením 1 280 x 1024 napríklad môže zobraziť 1 280 rôznych bodov na každom z 1 024 riadkov - to je približne 1,3 milióna pixelov.

 • Inovatívny najmodernejší dizajn vyjadruje životný štýl!

  Exkluzívna dizajnová koncepcia, ktorá kombinuje jemné krivky pripomínajúce modernú sochu s modernými materiálmi a dotykom technológie vytvára monitor, ktorý vyjadruje životný štýl.

 • Ultramoderné ovládacie prvky SmartTouch

  Ovládacie prvky SmartTouch sú inteligentné, veľmi rýchlo reagujúce, dotykom ovládané ikony, ktoré nahradzujú vyčnievajúce tlačidlá. Ovládacie prvky SmartTouch, ktoré reagujú aj na najľahší dotyk, napríklad zapínajú monitor alebo zjasňujú a zostrujú displej pomocou funkcie SmartImage Lite. Keď sú aktivované, ikony SmartTouch svietia, čím signalizujú, že vaše príkazy sa vykonali.

 • Užite si multimediálny zážitok pomocou vstavaných reproduktorov

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Prehrávajte hudbu z externých zvukových zariadení aj pri vypnutom PC

  Zabudovaný rozšírený firmware, ktorý poskytuje zvukový výstup z externých zvukových zariadení vrátane kazetových prehrávačov, CD alebo MP3 prehrávačov aj v prípade, že niet video vstupu.

 • Vodiaci prvok káblov uchováva káble usporiadané a váš byt tiež

  Praktická sada vodiacich prvkov pre káble zabudovaná do zadnej strany monitorov značky Philips zabraňuje zamotaniu káblov a organizuje ich, čím pomáha uchovať uprataný, dobre usporiadaný priestor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať