Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

  Slnkom napájané, do zeme alebo do stropu zapustené bodové svetlá Philips myGarden Clover v prevedení z leštenej nehrdzavejúcej ocele majú samostatný vysokokapacitný solárny panel a úsporné diódy LED, ktoré sú zárukou dlhej svietivosti. Zobraziť všetky výhody

 • Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapustené bodové svietidlo

Clover, antikorová, LED 178194716 Nájsť podobné výrobky

Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

 • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

  Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

  K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

 • Bez potreby napájacích káblov

  Bez potreby napájacích káblov

  So svietidlami Philips myGarden Solar je inštalácia vonkajšieho osvetlenia hračkou, ich umiestnenie v záhrade zaberie len niekoľko minút – a to aj vtedy, ak ste vonkajšie osvetlenie nikdy predtým neinštalovali. Nepotrebujú žiadne sieťové napájacie káble, a tak ich môžete umiestniť presne podľa svojich potrieb, bez ohľadu na vzdialenosť od elektrickej zásuvky.

 • Samostatný solárny panel

  Samostatný solárny panel

  Toto solárne svietidlo Philips myGarden má samostatný solárny panel pripojený ku svetlu pomocou kábla.

 • Slnečná energia

  Slnečná energia

  Solárne svietidlá Philips myGarden sú navrhnuté tak, aby získavali väčšinu energie zo slnka, pre dlhšie trvajúce svetlo. Vďaka nulovej spotrebe elektriny vám pomáhajú šetriť peniaze a prispievajú k životnému prostrediu.

 • Maximálne trvanie svetla: 5 hodín

  Maximálne trvanie svetla: 5 hodín

  Solárne svietidlá Philips myGarden sú navrhnuté tak, aby väčšiu časť energie získavali zo slnka, pre dlhšie trvajúce svetlo. Vysokokvalitný solárny panel aj LED svietidlo maximalizujú zber slnečnej energie. Dĺžka doby svietenia závisí od množstva slnečného svetla, ktoré solárny panel prijme. Pri dobrom počasí je maximálna dĺžka trvania svietenia 5 hodín. Okrem toho pomáhajú funkcie šetriace energiu, ako je spínač zapnutia/vypnutia alebo pohybový snímač, zabezpečiť, že budete môcť osvetliť vaše vonkajšie priestory jasným svetlom bez ohľadu na počasie či ročné obdobie.

 • IP67 – odolné voči poveternostným vplyvom

  IP67 – odolné voči poveternostným vplyvom

  Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia. Bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé úroveň ochrany proti vode. Toto exteriérové svietidlo nesie označenie IP67: je odolné voči dočasnému ponoreniu a ideálne na osvetlenie chodníkov alebo príjazdových ciest. Dokonca po ňom môžete prejsť autom.

 • Jedinečná funkcia denného/nočného režimu

  Jedinečná funkcia denného/nočného režimu

  Vďaka dennej/nočnej funkcii sa toto vonkajšie svietidlo automaticky zapne, keď sa začne stmievať. Používajte túto jedinečnú funkciu počas dlhých letných večerov alebo z bezpečnostných dôvodov.

 • Vhodné na inštaláciu v podlahe aj na strope

  Vhodné na inštaláciu v podlahe aj na strope

  Toto zapustené bodové svietidlo môžete podľa vašich predstáv nainštalovať ako stropné či podlahové bodové svietidlo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať