Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlá obrazovka s vysokým rozlíšením pre podniky

  Lepší širokouhlý displej pre podniky: Philips Brilliance 190BW9 s vysokým rozlíšením 1680 x 1050 ponúka najlepšiu kvalitu obrazu LCD, kompaktnú ergonomickú základňu, vstavený zvuk, je pripravený pre Vista, má ekologický dizajn pre požadované účely. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

19" (48 cm) širokouhlý, WSXGA+ 190BW9CS/00 Nájsť podobné výrobky

Širokouhlá obrazovka s vysokým rozlíšením pre podniky

 • TrueVision vám zaručí maximálnu kvalitu displeja LCD

  TrueVision vám zaručí maximálnu kvalitu displeja LCD

  TrueVision je testovacia a algoritmická značková technológia spoločnosti Philips, špičková v tomto odvetví, ktorá slúži na úpravu a jemné doladenie monitorov. Rozsiahly proces zaisťujúci maximálny zobrazovací výkon v súlade so štandardom, ktorý je štyrikrát prísnejší ako požiadavky systému Vista spoločnosti Microsoft, platí pre každý jeden monitor, ktorý opustí výrobnú halu - nielen pre niekoľko skúšobných vzoriek. Len spoločnosť Philips vynakladá také veľké úsilie, aby zabezpečila túto náročnú úroveň farebnej presnosti a kvality displeja na každom novom monitore.

 • SmartImage: Pre optimalizovaný zážitok zo zobrazenia

  SmartImage: Pre optimalizovaný zážitok zo zobrazenia

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah, ktorý sa zobrazuje na vašej obrazovke. Na základe vami vybraného scenára technológia SmartImage dynamicky zdokonalí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon – a to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla.

 • SmartContrast: Dynamický optimalizovaný kontrast pre čistotu obrazu

  SmartContrast: Dynamický optimalizovaný kontrast pre čistotu obrazu

  SmartContrast je technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a vytvorila optimálny kontrast pre ešte viac zábavy pri pozeraní videa alebo hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene; keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Zbernica Universal serial bus alebo USB je štandardný protokol pre prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže zabezpečuje vysoké rýchlosti pri nízkej cene, USB sa stalo najpopulárnejším spôsobom pripájania periférnych zariadení k počítaču. Port umiestnený na monitore priamo v zornom poli užívateľa poskytuje možnosť jednoduchého a rýchleho pripojenia zariadení USB na prístupnom mieste. (Podpora pre USB 2.0 závisí od konfigurácie USB vášho počítača; pri pripojení k počítaču, ktorý podporuje USB 2.0 bude váš monitor kompatibilný s USB 2.0)

 • Kontrola automatického formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Kontrola automatického formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Kontrola automatického formátu obrazu Philips v OSD je určená na prepnutie z pomeru strán 4:3 na režim širokouhlej obrazovky a naspäť, aby sa prispôsobil pomer strán displeja vášmu obsahu, aby ste mohli pracovať so širokouhlými dokumentmi bez rolovania alebo zobraziť širokouhlé médiá v režime širokouhlej obrazovky a základný režim zobrazenia obsahu s pomerom strán 4:3 bez rušenia.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Displej 1680x1050 pre na zlepšenie produktivity

  Široký formát SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array) je špecifikácia zobrazovania, ktorá je schopná zobraziť rozlíšenie 1 680 x 1 050 alebo približne 1,7 milióna pixelov.

 • Vstavané stereo audio pre usporiadanú pracovnú plochu

  Pár vysokokvalitného stereo audia vstavaného do zobrazovacieho zariadenia.

 • Nastavenie naklonenia, natočenia a výšky pre ideálnu polohu pozerania

  Kompaktná ergonomická základňa, ktorá sa môže nakloniť, otočiť a výškovo nastaviť, takže každý používateľ môže monitor umiestniť pre maximálny komfort z pozerania a jeho efektívnosť.

 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl II

  SmartControl II je softvér pre monitory s obrazovkovým grafickým rozhraním s jednoduchou obsluhou, ktoré vás prevedie nastaveniami jemného doladenia rozlíšenia, kalibrácie farieb a inými nastaveniami vrátane jasu, kontrastu, taktu a fázy, polohy, RGB, bieleho bodu a - na modeloch so zabudovanými reproduktormi - nastavením hlasitosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať