LCD monitor

  LCD monitor

  Vynikajúce zobrazenie navrhnuté pre náročných profesionálov

  Model 190P7, ktorý je vynikajúci pre používateľov z oblasti finančníctva a podnikania s celou radou funkcií pre zvýšenie produktivity s diaľkovou správou SmartManage, ergonomickým a bezolovnatým dizajnom ponúka vynikajúce zobrazovanie za najnižšie celkové náklady na vlastníctvo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

48 cm (19”), SXGA 190P7ES/00 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúce zobrazenie navrhnuté pre náročných profesionálov

 • Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov

  Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov poskytuje najčistejší obraz z akéhokoľvek uhla.

 • Rýchly čas odozvy 8 ms GtG: vynikajúce zobrazovanie pohybujúcich sa záberov

  Čas odozvy GtG je priemerný čas odozvy, ktorý trvá, kým pixel prejde z jednej polohy do druhej, čo predstavuje priemerný čas prenosu medzi viacerými sadami náhodných úrovní farieb. Rýchlejšie je lepšie: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, čo má za následok menej viditeľných rušení obrazu v zobrazení rýchlo sa pohybujúcich záberov. Čas odozvy GtG je dôležitým spôsobom zmerania kvality zobrazovania multimediálneho obsahu, ako napríklad filmov, videí a hier; čas odozvy zapnutia-vypnutia je dôležitejším ukazovateľom obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • SXGA rozlíšenie 1 280 x 1 024 dáva ostrejší obraz

  Rozlíšenie obrazovky grafických monitorov sa určuje počtom bodov (pixelov) na celej obrazovke. Obrazovka s rozlíšením 1 280 x 1024 napríklad môže zobraziť 1 280 rôznych bodov na každom z 1 024 riadkov - to je približne 1,3 milióna pixelov.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Nakláňaním a otáčaním nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

 • Jas sa automaticky prispôsobuje okolitému osvetleniu

  Technológia SmartBright je exkluzívna funkcia spoločnosti Philips, ktorá využíva vstavaný snímač, aby automaticky prispôsobila nastavenia displeja, čím poskytuje najlepší zážitok z pozerania, zníženú spotrebu energie a predĺženú životnosť monitora, pričom odstraňuje únavu očí spôsobenú kontrastom jasná obrazovka - tmavá miestnosť a tmavá obrazovka - jasná miestnosť, a to všetko bez toho, aby ste sa zaťažovali ručným nastavením jasu displeja pri zmene osvetlenia v miestnosti.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

 • Dvojité DVI pre lepšiu podporu viacerých vstupných PC zdrojov

  Možnosť prepínať medzi vstupmi z viacerých PC zdrojov na jednom displeji bez potreby použitia samostatného monitoru pre každý PC. Dvojitý DVI vstup je obzvlášť užitočný pri profesionálnych aplikáciách. Klávesová skratka prepína zobrazovanie medzi dostupnými počítačovými vstupmi bez potreby prepájania káblov.

 • Zabudované vysokorýchlostné USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol na prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže rozhranie USB poskytuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stalo sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením rozhrania USB 2.0 na monitor poskytuje spoločnosť Philips pohodlné vysokorýchlostné pripojenie USB s jednoduchým ovládaním na čítanie, zapisovanie a prenos programov, údajov, digitálnych médií alebo hudobných súborov do počítača, z počítača alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať