Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Väčší komfort hostí

  Tento moderný hotelový televízor prináša do izieb viac pohodlia a hosťom umožňuje pripojiť si vlastné zariadenie. Keďže spĺňa požiadavky označenia HD Ready, pripravuje vás na budúcnosť a hosťom dokáže ponúknuť aj najnovšie digitálne služby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

19" (48 cm) Pro+, displej LCD, integrovaný digitálny tuner 19HFL3340D/10 Nájsť podobné výrobky

Väčší komfort hostí

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • HD Ready s integrovaným tunerom DVB-T

  Umožnite hosťom vychutnať si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako sú HDTV set-top boxy. Televízor je schopný prijímať analógové signály YPbPr, ako aj najkvalitnejšie nekomprimované digitálne signály prostredníctvom DVI alebo HDMI. Digitálne signály budú podporovať ochranu pred kopírovaním HDCP. Integrovaný DVB-T tuner vám umožní okrem analógových kanálov prijímať digitálne terestriálne TV kanály. Zároveň umožní hosťom počúvať digitálne rádiové stanice vo vysokokvalitnom zvuku bez dodatočnej investície do rádioprijímačov.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Kompatibilné s panelom pripojenia Philips pre používanie zariadení hostí

  Tento televízor pracuje bez problémov s panelmi pripojenia Philips. Hosť sa môže jednoducho pripojiť a vychutnať si médiá z PC, MP3 prehrávača, DVD prehrávača, kamkordéra a rôznych iných zariadení. Vďaka automatickému rozoznávaniu sa panel pripojení a televízor automaticky prepnú, aby zobrazili obsah pripojeného zariadenia hosťa.

 • Kompatibilné s prijímačom digitálnej TV

  Tento hotelový televízor možno pripojiť k prijímaču digitálnej TV, ktorý dokáže aktivovať iné zariadenie cez rozhranie scart alebo protokol Serial Express Lite.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať