Stereo TV

  Stereo TV

  Veľa funkcií za vynikajúcu cenu!

  Tento 21" (55 cm) TV poskytuje jasnejší obraz s lepším kontrastom a stereo zvuk prostredníctvom dvoch zabudovaných reproduktorov. Má tiež zabudované FM rádio a 10-stránkový teletext. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Veľa funkcií za vynikajúcu cenu!

 • Obrazovka Blackline na dosiahnutie vysokej ostrosti a kontrastu.

  Obrazovka Blackline ponúka vynikajúci obraz s vysokou ostrosťou, žiarivé farby. Výsledkom je vylepšené sledovanie pri dennom svetle.

 • Crystal Clear zlepšuje hĺbku obrazu

  Kombinácia vylepšení obrazu ako je funkcia Contrast plus a vylepšenie farby. Crystal Clear lepšie využíva hĺbku obrazu.

 • NICAM Digitálne Stereo - zreteľný a čistý zvuk

  V niektorých krajinách sa TV programy vysielajú s digitálnym stereofónnym zvukom NICAM. Ponúka kvalitu zvuku ako CD s vysokou odolnosťou voči šumu. Dá sa použiť pri monofónnych, stereofónnych a Dolby ProLogic vysielaniach. Integrovaný tuner pre TV, VCR, TV-video kombináciu alebo DVD rekordér je plne vybavený na dekódovanie NICAM signálu.

 • Plug & Play umožňuje jednoduchšiu inštaláciu

  Plug & Play vám poskytuje možnosť pracovať bez vykonávania zložitých inštalačných procedúr alebo technických analýz pri pridávaní nového komponentu.

 • Inteligentný obraz a int. zvuk na prispôsobenie vášho pozerania

  Predvolené režimy spoločnosti Philips pre inteligentný obraz a inteligentný zvuk vám poskytujú priamy prístup jedným tlačidlom na diaľkovom ovládaní. Môžete si vybrať prispôsobené nastavenia obrazu a zvuku pre rôzne režimy obrazu a zvuku.

 • Vstavané FM rádio pre potešenie z vašich obľúbených rádiových staníc.

  FM rádio so schopnosťou uložiť 40 predvolieb v pásme FM. Ponuka na obrazovke uľahčuje navigáciu a súčasťou je aj šikovný hodinový šetrič obrazovky určený na použitie počas počúvania.

 • 10-stránkový Smart Text pre rýchly prístup k teletextu.

  Teletext je systém vysielaný väčšinou vysielateľov. 10-stránkový rýchly text poskytuje pri zmene stránok extrémne rýchly prístup k informáciám.

 • Bočné konektory stereo AV a slúchadlové konektory

  Bočný stereo AV a slúchadlový vstup poskytuje možnosť ľahkého pripojenia externých zariadení, napríklad zvukových súprav, hier a videokamier. Je jednoduchou cestou k potešeniu z dodatočného zvukového dojmu a uchvacujúceho zážitku z hry.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať