Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Skvelá hodnota, najvyššia úspora na širokouhlom displeji

  Tento displej 220VW9, ktorý je pripravený pre systém Vista, zaručuje jednoduchý, priamy a spoľahlivý širokouhlý výkon, aký potrebujete - bez nákladných doplnkov, ktoré zaťažia váš rozpočet a bez kompromisov v kvalite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

22" (56 cm) širokouhlý, WSXGA+ 220VW9FB/62 Nájsť podobné výrobky

Skvelá hodnota, najvyššia úspora na širokouhlom displeji

 • Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Domáce elektrické spotrebiče označené logom Energy Star sú navrhnuté tak, aby spotrebúvali menej energie, čím šetria peniaze a pritom znižujú znečistenie životného prostredia. Výrobky vyhovujúce norme Energy Star v skutočnosti spotrebúvajú v pohotovostnom režime menej ako 1 watt elektrickej energie. Spoločnosť Philips ako partner programu Energy Star vyvíja produkty, ktoré vyhovujú normám Energy Star pre energetickú účinnosť. Dosahuje sa to nízkou spotrebou energie v pohotovostnom režime prostredníctvom inovatívne navrhnutej sústavy obvodov pre pohotovostný režim a prísnym výberom komponentov vyrobených z vysokoúčinných materiálov.

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Širokouhlý displej LCD zobrazí viac obsahu bez rolovania

  Tento širokouhlý dizajn využíva väčší pomer strán, ktorý zobrazuje viac informácií.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • WSXGA+, rozlíšenie širokého formátu 1 680 x 1 050 pre ostrejší obraz

  Široký formát SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array) je špecifikácia zobrazovania, ktorá je schopná zobraziť rozlíšenie 1 680 x 1 050 alebo približne 1,7 milióna pixelov.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Obrazovku je možné nakloniť podľa vašich potrieb.

  Nastaviteľný sklon pohybom obrazovky dopredu a dozadu na jej základni umožňuje dosiahnuť vlastné nastavenie poskytujúce ideálny uhol pohľadu a väčšie pohodlie pre ľudí, ktorí trávia dlhé hodiny prácou pri počítači.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Pripravené pre systém uzamknutia proti krádeži Kensington pre zvýš. bezpečnosť

  Malé štrbiny vstavané do rámu displeja sú určené na použitie s uzamykacím zariadením zabezpečujúcim displej pripnutím k pevnému predmetu, čím sa zvyšuje ochrana pred krádežou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať