Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlá obrazovka pre obch. produktivitu, pripravená pre Vistu

  Urobte viac, uvidíte viac na svojom účte! Tento ultra-tenký monitor Philips 220WS8 s dostatočnou veľkosťou textu, vysokým rozlíšením a veľkou plochou zobrazenia zvyšuje produktivitu väčším komfortom – je tiež pripravený na Windows Vista - či už sa preň rozhodnete hneď, alebo v budúcnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

56 cm/22” širokouhlý, WSXGA 220WS8FS/00 Nájsť podobné výrobky

Širokouhlá obrazovka pre obch. produktivitu, pripravená pre Vistu

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Veľká, širokouhlá obrazovka ideálna pre zobrazenie dvoch stránok A4 vedľa seba

  Veľký širokouhlý displej zvyšuje produktivitu zobrazením dvoch stránok A4 vedľa seba.

 • Zobrazenie väčšieho množstva obrázkov a obsahu bez posúvania

  Oblasť zobrazenia je viditeľná časť obrazovky monitora dostupná pre zobrazenie dát.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Najnižšia spotreba energie v odvetví

  Nižšia spotreba energie znižuje množstvo energie potrebnej na prevádzku zariadenia, čo šetrí jeho vlastníkovi prevádzkové náklady a prispieva k úspore energie.

 • WSXGA+, rozlíšenie širokého formátu 1 680 x 1 050 pre ostrejší obraz

  Široký formát SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array) je špecifikácia zobrazovania, ktorá je schopná zobraziť rozlíšenie 1 680 x 1 050 alebo približne 1,7 milióna pixelov.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Upravte nastavenia displeja kláv. skratkou alebo ovlád. prvkami na obrazovke.

  Ľahko prístupná klávesová skratka a ovládacie prvky na obrazovke displeja sú duálne systémy pre pohodlné ladenie nastavení displeja, ktoré splnia viaceré potreby. Stlačte klávesovú skratku na ráme vášho monitora pre automatické nastavenie obrazu alebo pre rýchle ovládanie kontrastu a jasu, alebo na jemné vyladenie nastavení displeja použite funkciu zobrazenia na obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať