LCD monitor

  LCD monitor

  Len pre vaše oči!

  Monitory Lightframe LCD, ktoré dosahujú jedinečné vizuálne príjemné zobrazenie pre celú rodinu znižujúce stupeň únavy očí, a navyše poskytujú elegantný a pútavý štýl, sú pastvou pre oči, určené pre tých, ktorí pred počítačovou obrazovkou trávia celé hodiny. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

56 cm (22”) w X-line 220X1SW/00 Nájsť podobné výrobky

Len pre vaše oči!

Znížte únavu očí s inovatívnym monitorom Lightframe LCD

 • SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • TrueVision: Zobrazovací výkon laboratórnej kvality

  TrueVision: Zobrazovací výkon laboratórnej kvality

  TrueVision je testovacia a algoritmická značková technológia spoločnosti Philips, špičková v tomto odvetví, ktorá slúži na úpravu a jemné doladenie monitorov. Rozsiahly proces zaisťujúci maximálny zobrazovací výkon v súlade so štandardom, ktorý je štyrikrát prísnejší ako požiadavky systému Vista spoločnosti Microsoft, platí pre každý jeden monitor, ktorý opustí výrobnú halu - nielen pre niekoľko skúšobných vzoriek. Len spoločnosť Philips vynakladá také veľké úsilie, aby zabezpečila túto náročnú úroveň farebnej presnosti a kvality displeja na každom novom monitore.

 • SmartContrast 30000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 30000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami

 • Rýchly čas odozvy až 2 ms

  Rýchly čas odozvy až 2 ms

  SmartResponse je exkluzívna budiaca technológia Philips, ktorá pri zapnutí automaticky upraví časy odozvy podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie, napríklad hier alebo filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie časy odozvy na dosiahnutie obrazu bez chvenia, časového oneskorenia a duchov.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Tlačidlo automatického formátu obrazu prepína medzi širokouhlým formátom a 4:3

  Tlačidlo automatického formátu obrazu prepína medzi širokouhlým formátom a 4:3

  Automatický formát obrazu Philips predstavuje tlačidlo, ktoré prepína z pomeru strán 4:3 na režim širokouhlej obrazovky a naspäť, aby sa prispôsobil pomer strán displeja vášmu obsahu, aby ste mohli pracovať so širokouhlými dokumentmi bez rolovania alebo zobraziť širokouhlé médiá v režime širokouhlej obrazovky a základný režim zobrazenia obsahu s pomerom strán 4:3 bez rušenia.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený port USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť port USB na monitore.

 • Znížte únavu očí s inovatívnou svetelnou technológiou

  Lightframe je LCD technológia spoločnosti Philips, ktorá aktivovaním svetelného rámika znižuje stupeň únavy očí, lebo obklopí rám vášho monitora modrým svetlom, ktoré stimulujte zrakové zmysly, zlepšuje tak koncentráciu a vytvára celkový pocit pohody.

 • Lesklá klavírovo biela povrchová úprava zdokonalí dekoráciu vášho domova

  Atraktívna a elegantná lesklá klavírovo biela povrchová úprava, ktorá sa hodí k vašej dekorácii a skvele ju doplní.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať