LED TV

  LED TV

  Ideálny do každej miestnosti

  Spoločnosť Philips vám umožňuje vychutnať si skvelý výkon televízorov za rozumnú cenu, teraz aj v budúcnosti. Tento LED televízor 22PFL2807 s rozlíšením Full HD poskytuje jasný obraz a vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny do ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

2800 series LED TV

56 cm (22”), Full HD 1080p, DVB-T/C 22PFL2807H/12 Nájsť podobné výrobky

Ideálny do každej miestnosti

s výkonom LED obrazu vo Full HD

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  Perfect Motion Rate (PMR) v sebe spája obnovovaciu frekvenciu panela s jedinečným spracovaním obrazu na vytvorenie výnimočnej ostrosti zobrazenia pohybu a čistého a živého obrazu aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Clear Sound je inovatívna zvuková technológia, ktorá výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasového prejavu, či už hovoreného, alebo spievaného. Zaručí, že budete počuť každé slovo, takže si naplno vychutnáte sledovaný program.

 • USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám formátu Jpeg, hudbe vo formáte mp3 a video súborom uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB (zariadení pamäťovej triedy USB). Pripojte zariadenie USB do konektora na boku televízora a získate prístup k multimediálnemu obsahu pomocou jednoduchého prehliadača obsahu na obrazovke. Teraz môžete zobraziť a podeliť sa o svoje videá, fotografie aj hudbu.

 • Televízor Full HD s funkciou Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Vstup pre počítač umožňuje používať váš televízor ako počítačový monitor

  Vďaka vstupu pre počítač môžete svoj televízor používať aj ako počítačový monitor – buď pomocou kábla HDMI-DVI (pre digitálne signály), alebo kábla VGA (pre analógové signály).

 • Integrovaný digitálny DVB-C/T tuner pre prijímanie digitálnej káblovej TV

  Integrovaný digitálny DVB-C/T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej káblovej a pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Spracovanie 69 miliárd farieb pre najživšie farby obrazu

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované na dosiahnutie celkovo 69 miliárd farieb. Zdokonalené algoritmy rozpoznajú aj nepatrné farebné tiene a odtiene pokožky a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Výstupný výkon zvuku 5 W RMS

  Pocíťte silu hudby s 5 W RMS (2 x 2,5 W RMS) zosilňovačmi, ktoré dokážu vytvoriť skutočne vernú zvukovú scénu. Vďaka nej zažijete tú správnu hĺbku a šírku zvuku, ktorý výborne dopĺňa bohatý divácky zážitok.

 • Bezproblémová prepojiteľnosť vďaka konektoru HDMI

  HDMI je jediný kábel, ktorý súčasne prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, čím zabraňuje vzniku neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Tento televízor nepodporuje funkciu HDMI CEC Easylink.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať