Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Profesionálny displej so skvelým výkonom

  Tento monitor Philips 240PW9 s vysokým rozlíšením, čitateľnou veľkosťou písma, väčšou viditeľnou plochou a najširším farebným rozsahom až 102 % pre prirodzenú a presnú reprodukciu farieb zvýši vašu obchodnú produktivitu – a je pripravený na aktualizáciu na systém Windows Vista. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokouhlý LCD monitor

61 cm (24”) širokouhlý, WUXGA 240PW9ES/00 Nájsť podobné výrobky

Profesionálny displej so skvelým výkonom

 • SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • Displej pre prirodzenú a presnú reprodukciu farieb

  Displej pre prirodzenú a presnú reprodukciu farieb

  WideColor je LCD monitor, ktorý pomocou výkonného podsvietenia s použitím vylepšenej fluorescenčnej výbojky so studenou katódou so širokým farebným rozsahom a vynikajúcim spracovaním rozširuje farebný rozsah zo 72% farebného rozsahu NTSC reprodukovaného štandardnými panelmi LCD na 102% a vyšší, čím dramaticky zlepšuje čistotu a sýtosť farieb a zobrazuje prirodzené a žiarivé farby.

 • SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast je technológia od spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a video alebo pri hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene. Keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Jednoduché ovládanie formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Jednoduché ovládanie formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Jednoduché ovládanie formátu obrazu Philips v OSD slúži na prepínanie z pomeru strán 4:3 na režim širokouhlej obrazovky a späť, aby sa pomer strán displeja prispôsobil obsahu a vy ste tak mohli nerušene pracovať so širokouhlými dokumentmi bez rolovania alebo zobrazovať širokouhlé médiá v režime širokouhlej obrazovky a základnom režime zobrazenia obsahu s pomerom strán 4:3.

 • Rozlíšenie 1920 x 1200: ideálne pre dve strany A4 vedľa seba

  Široký formát Ultra Extended Graphics Array, displej je schopný zobraziť rozlíšenie 1920 x 1200 alebo približne 2,3 milióna pixelov.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl II

  SmartControl II je softvér pre monitory s obrazovkovým grafickým rozhraním s jednoduchou obsluhou, ktoré vás prevedie nastaveniami jemného doladenia rozlíšenia, kalibrácie farieb a inými nastaveniami vrátane jasu, kontrastu, taktu a fázy, polohy, RGB, bieleho bodu a - na modeloch so zabudovanými reproduktormi - nastavením hlasitosti.

 • Zelený dizajn šetrí zdroje a znižuje prevádzkové náklady

  Ekologický dizajn je založený na ekologicky zodpovednom technickom prevedení zobrazovacieho zariadenia, ktoré minimalizuje spotrebu energie, zmenšuje množstvo baliaceho materiálu a eliminuje používanie škodlivých materiálov. Spoločnosť Philips, ktorá stojí na čele snáh o dosiahnutie trvalého rozvoja a súčasne si stanovila dlhodobý záväzok smerom k znižovaniu negatívnych dopadov jej produktov na životné prostredie, dáva spotrebiteľom pri kúpe výrobku možnosť jednoduchého a zodpovedného rozhodnutia na základe zváženia všetkých jeho aspektov a dopadov – pred, počas i po skončení životnosti výrobku.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Displej so širokým uhlom pohľadu: uhol 178 stupňov pre verný obraz

  Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov poskytuje najčistejší obraz z akéhokoľvek uhla.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať