LCD monitor, podsvietenie LED

  LCD monitor, podsvietenie LED

  Prvý displej na svete s technológiou ErgoSensor

  Inovatívny monitor Philips ErgoSensor je prvý inteligentný displej na svete, ktorý vám pomôže sedieť za počítačom v ergonomicky správnej polohe. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor, podsvietenie LED

P Line, 24" (61 cm), Displej s rozlíšením Full HD 241P4LRYEB/00 Nájsť podobné výrobky

Prvý displej na svete s technológiou ErgoSensor

pre zdravé a produktívne pracovné prostredie

 • Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Monitor Philips možno vďaka dômyselnému podstavcu SmartErgoBase znížiť takmer až na úroveň pracovného stola a dosiahnuť tak pohodlný uhol obrazovky na čítanie. Nízka výška okrajového rámu monitora od stola je dokonalé riešenie, ak pri práci na počítači používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Tiež umožňuje používať monitor osobám rôznej výšky, ktoré si môžu nastaviť uhol a výšku presne podľa svojich potrieb. Výsledkom je menšia únava a námaha svalov.

 • ErgoSensor pre zdravší spôsob práce

  V spoločnosti Philips sme pevne presvedčený, že práca by sa mala prispôsobovať ľuďom, nie naopak. Aby sme prispeli k vytváraniu zdravšieho a produktívnejšieho pracoviska, spoločnosť Philips vyvinula unikátnu inovatívnu technológiu „ErgoSensor“ zabudovanú do monitora, ktorá rozpoznáva a hodnotí správanie používateľa. Technológia ErgoSensor radí používateľovi, ako sedieť za počítačom v ergonomickej polohe a poskytuje spätnú väzbu týkajúcu sa optimálnej vzdialenosti pri pozeraní, ergonomicky správneho uhla krku a potreby prerušiť pozeranie. Táto funkcia tiež vypne napájanie monitora, ak sa používateľ nenachádza na svojej stoličke, čím šetrí až 80 % energie.

 • Ušetrí až 80 % nákladov na energiu

  ErgoSensor má zabudovaný inovačný snímač, ktorý sníma a meria správanie používateľov. Dokáže zistiť, či používateľ sedí pred ním, alebo nie. Automaticky zníži jas monitora, keď používateľ odíde, čím šetrí energiu až o 80 %. Keď sa používateľ znova posadí, automaticky sa prepne na plný výkon. Tým nielen šetrí energiu, ale aj predlžuje životnosť monitora a znižuje vašu uhlíkovú stopu.

 • 65 % použitých recyklovaných plastov s certifikáciou TCO Edge

  Certifikácia TCO Edge sa udeľuje produktom, ktoré prekonávajú existujúce programy ekologického označenia. Okrem prekročenia štandardných požiadaviek TCO táto certifikácia tiež znamená, že pri výrobe produktu sa používa minimálne 65 % použitých recyklovaných plastov, výrobok je energeticky efektívny, používa minimálne množstvo nebezpečných látok, dodáva sa v 100 % recyklovateľnom obale a je navrhnutý pre jednoduchú recykláciu. Môžete si byť preto istí, že tento monitor Philips je najlepším produktom v triede ICT, predstavuje prínos pre vás aj našu planétu a umožňuje vám učiniť environmentálne zodpovedné rozhodnutie pri kúpe IT produktov!

 • Telo bez použitia PVC-BFR

  Telo tohto monitora Philips neobsahuje žiadne brómované samozhasínacie prísady ani polyvinylchlorid (PVC-BFR)

 • Nulová spotreba energie pri použití vypínača Zero Watt

  Jednoduchým stlačením prakticky umiestneného spínača Zero Watt v zadnej časti monitora môžete monitor úplne odpojiť od napájania. Výsledkom je nulová spotreba a ešte výraznejšie zníženie vytvárania emisií uhlíkových plynov

 • Rozpoznanie polohy krku a tipy na dosiahnutie správnej polohy

  Inovatívny monitor Philips ErgoSensor s inteligentným snímačom polohy vám poskytne interaktívne rady na dosiahnutie ergonomicky správnej polohy sedenia za počítačovým monitorom.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Certifikát EPEAT Gold je platný len tam, kde spoločnosť Philips zaregistrovala daný produkt. Informácie o stave registrácie vo vašej krajine nájdete na stránke www.epeat.net.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať