Stereo TV

  Stereo TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Tento TV s 25" (63 cm) obrazovkou poskytuje obraz dobrej kvality so zvukom Incredible Surround prostredníctvom dvoch zabudovaných reproduktorov. Funkcia Kontrast Plus zlepšuje kvalitu obrazu, 10-stránkový teletext. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s funkciou Crystal Clear

 • Obrazovka Blackline FX poskytuje obraz vysokého kontrastu

  Blackline FX je nová obrazovka Philips s tmavým sklom pre lepší kontrast a vysokofarebný luminofor dáva väčší jas a kontrast.

 • Crystal Clear zlepšuje hĺbku obrazu

  Kombinácia vylepšení obrazu ako je funkcia Contrast plus a vylepšenie farby. Crystal Clear lepšie využíva hĺbku obrazu.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá dramaticky zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz Incredible Surround™ mieša zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Funkcie Smart Picture a Smart Sound na prispôsobenie vášho pozerania

  Predvolené režimy spoločnosti Philips pre inteligentný obraz a inteligentný zvuk vám poskytujú priamy prístup jedným tlačidlom na diaľkovom ovládaní. Môžete si vybrať prispôsobené nastavenia obrazu a zvuku pre rôzne režimy obrazu a zvuku.

 • 10-stránkový Smart Text pre rýchly prístup k teletextu.

  Teletext je systém vysielaný väčšinou vysielateľov. 10-stránkový rýchly text poskytuje pri zmene stránok extrémne rýchly prístup k informáciám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať