Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Univerzálny a interaktívny hotelový televízor

  Tento štýlový a energeticky efektívny hotelový televízor je plne pripravený na interaktívne aplikácie. Vaši hostia si vychutnajú skvelý divácky zážitok, ktorý môže byť zdokonalený prenosom hudby až do kúpelne a upraviteľnou uvítacou správou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

26" (66 cm), displej LCD, HD Ready (s podporou HD) 26HF5445/10 Nájsť podobné výrobky

Univerzálny a interaktívny hotelový televízor

LCD televízor Philips s HD Ready

 • Vzdialená inovácia softvéru

  Softvér televízora, ktorý ovláda špecifické hotelové funkcie, možno vzdialene inovovať pomocou certifikovaného poskytovateľa systému.

 • Rozširujúci box SmartCard Xpress s kompatibilitou pre interaktívne systémy

  Voliteľný rozširujúci box SmartCard Xpress sa môže nainštalovať na zadnej strane TV prijímača a umožňuje pripojenie dekodérov a aplikačných kariet od iných výrobcov k televízoru, čím zvyšuje jeho funkčnosť. TV je tiež možné pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov cez sériové rozhranie Serial Xpress Control (s podporou protokolov UART a RS232) a kontrolné rozhranie SmartPlug.

 • Digital Crystal Clear pre jasnejší obraz ako v kine

  Digital Crystal Clear predstavuje technológiu spracovania, ktorá digitálne nastaví a zdokonalí kvalitu obrazu tak, že optimalizuje úrovne kontrastu, farieb a ostrosti, čo má za následok jasnejší obraz ako v kine.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Otočný stojan s ochranou proti krádeži

  Tento LCD TV sa dodáva s otočným stojanom, ktorý umožňuje hosťom nastaviť TV tak, aby mohli pozerať TV z ktorejkoľvek pozície v miestnosti. Stojan sa môže zaistiť k stolu alebo nábytku, aby poskytoval dodatočné zabezpečenie pred ukradnutím.

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť jednoducho a bezšnúrovo kopírovať všetky nastavenia programovania z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Konektor pre externé reproduktory a dodatočný zdroj napájania

  Televízor je vybavený konektorom zvukového výstupu na jednoduchú inštaláciu externých reproduktorov (napríklad v kúpeľniach), čím sa znižuje potreba investícií do externých zariadení. Vďaka prídavnému integrovanému zdroju napájania nie je potrebné samostatné napájanie interaktívneho systému. Ak sa zariadenie používa samostatne, prídavný zdroj možno vypnúť na dosiahnutie úspory energie.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať