Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

  S týmto moderným a energeticky úsporným hotelovým televízorom si môžete vychutnať výhody digitálnej televízie. Hostia ocenia milé prijatie a skvelý divácky zážitok vďaka atraktívnemu zoznamu kanálov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

26" (66 cm) Pro, displej LCD, DVB-T MPEG2* 26HFL3331D/10 Nájsť podobné výrobky

Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • HD LCD displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej obrazovky s najmodernejšou LCD technológiou poskytne vašim hosťom širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivý obraz bez blikania s progresívnym riadkovaním, optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz poskytne vašim hosťom dokonalý divácky zážitok.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Atraktívny zoznam kanálov na jednoduchú navigáciu

  Atraktívny zoznam kanálov obsahuje čisté a intuitívne tlačidlá s prehľadnou sprievodnou grafikou na zjednodušenie vyhľadania vašich obľúbených kanálov.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Ročná spotreba energie sa vypočítava pomocou typickej spotreby energie - 4 hodiny/deň, 365 dní/rok.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať