Televízor s plochou obrazovkou

  Televízor s plochou obrazovkou

  Skvelá kvalita obrazu

  Štýlový LCD TV s funkciou Digital Crystal Clear, ktorá poskytuje ostrý obraz, a ohromujúcim zvukom podobne tajomnej hĺbky a priezračnosti.. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Matchline Televízor s plochou obrazovkou

26" (66 cm), displej LCD, Progresívne riadkovanie 26PF9946/12 Nájsť podobné výrobky

Skvelá kvalita obrazu

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • Vysoko kvalitná obrazovka LCD WXGA, 1280 x 768 p

  WXGA displej LCD obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1280 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Digital Crystal Clear pre jasný obraz ako v kine

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Je to ako sledovať obraz na živo v kine.

 • Active Control so svetelným senz. optimalizuje kvalitu obrazu

  Active Control je jedinečný spôsob optimalizácie kvality obrazu prostredníctvom merania a analýzy prichádzajúceho signálu za účelom automatického nastavenia kvality obrazu. Active Control so svetelným senzorom používa senzor na nastavenie jasu obrazu podľa úrovne okolitého svetla v miestnosti.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Vstavané FM rádio pre potešenie z vašich obľúbených rádiových staníc.

  FM rádio so schopnosťou uložiť 40 predvolieb v pásme FM. Ponuka na obrazovke uľahčuje navigáciu a súčasťou je aj šikovný hodinový šetrič obrazovky určený na použitie počas počúvania.

 • Zobrazte obsah PC v druhom okne na vašom televízore

  Obrázok v grafike predstavuje malé okno v hlavnom obraze, ktoré umožňuje sledovať dáta/grafické informácie na hlavnej televíznej obrazovke. Môžete sledovať simultánne dáta/grafiku a TV.

 • Dvojstránkový teletext umožňuje súčasné zobrazenie 2 stránok teletextu naraz.

  Twin Page teletext vám umožňuje simultánne sledovanie dvoch stránok teletextu vedľa seba

 • 10-stránkový Smart Text pre rýchly prístup k teletextu.

  Teletext je systém vysielaný väčšinou vysielateľov. 10-stránkový rýchly text poskytuje pri zmene stránok extrémne rýchly prístup k informáciám.

 • PC vstup umožňuje použiť váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť váš televízor k počítaču a použiť ho ako PC monitor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať