Mimoriadne tenký LED televízor

  CI Plus

  Mimoriadne tenký LED televízor

  Nefalšovaná zábava

  Vychutnajte si obraz LED televízora Philips série 2908 s technológiou Digital Crystal Clear pre mimoriadne živý obraz, ktorý sa dokonale snúbi s minimalistickým dizajnom televízora. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok v ktorejkoľvek miestnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

2900 series Mimoriadne tenký LED televízor

66 cm (26”), HDTV, DVB-T/C 26PFL2908H/12 Nájsť podobné výrobky

Nefalšovaná zábava

Mimoriadne štíhly LED televízor

 • Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Potrebujete si urobiť prestávku a chcete sledovať televíziu neskôr? Vďaka funkcii pozastavenia už nikdy nemusíte čakať, kým sa skončí reklama (a už vôbec ju nemusíte sledovať!). Chcete si nahrať živé digitálne vysielanie a pozrieť si ho, keď vám to bude lepšie vyhovovať? Nájdite si obľúbené programy pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho naplánujte nahrávanie. Stačí k televízoru pripojiť pevný disk USB a uložené vysielanie si môžete pozrieť neskôr.

 • Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Vďaka podsvieteniu diódami LED si môžete vychutnať nízku spotrebu a elegantné štíhle línie televízora, ako aj vysoký jas, skvelý kontrast a živé farby. Technológia diód LED navyše nepoužíva žiadne nebezpečné materiály, vďaka čomu je šetrnejšia k životnému prostrediu.

 • 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • Jeden vstup HDMI pre integrované pripojenie

  Jeden vstup HDMI pre integrované pripojenie

  Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do vášho televízora jediný kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenosu zo zdroja priamo na obrazovku.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na bočnej strane televízora a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača priamo na obrazovke.

 • Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Táto inovatívna zvuková technológia výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasového prejavu, či už hovoreného, alebo spievaného. Zaručí, že budete počuť každé slovo, takže si naplno vychutnáte sledovaný program.

 • PC vstup umožňuje použiť váš televízor ako PC monitor

  Používajte televízor ako monitor. Jednoducho ho pripojte pomocou kábla HDMI-DVI (alebo konvertora) a je to!

 • Digital Crystal Clear na zvýšenie kvality obrazu

  Vychutnajte si mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja. Tento balík inovácií obrazu digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať