LCD monitor 5K s technológiou PerfectKolor

  LCD monitor 5K s technológiou PerfectKolor

  Presné detaily a čistý obraz

  Sledujte detaily ako nikdy predtým s týmto novým monitorom Philips 5K UHD. Vďaka 14,7 milióna pixelov prináša obraz ostrý ako britva, ktorý vám umožňuje odvádzať dokonale precíznu prácu. Technológia PerfectKolor zaručuje vždy verné a jednotné podanie farieb. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor 5K s technológiou PerfectKolor

P Line, 27" (68, 6 cm), UHD (5120 x 2880) 275P4VYKEB/00 Nájsť podobné výrobky

Presné detaily a čistý obraz

s rozlíšením UltraClear 5K UHD

 • Rozlíšenie 5K Ultra HD (5120 x 2880) pre ultračistý obraz

  Rozlíšenie 5K Ultra HD (5120 x 2880) pre ultračistý obraz

  14,7 miliónov pixelov zabezpečí presný detail a čistotu. S rozlíšením 5K Ultra HD, čo je štvornásobok Quad HD, uvidíte detaily, aké ste ešte nevideli a výsledky budú dokonalé.

 • Širokouhlá technológia PLS LED prináša presnosť obrazu a farieb

  Širokouhlá technológia PLS LED prináša presnosť obrazu a farieb

  Displeje PLS využívajú pokročilú technológiu, ktorá umožňuje extra široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla – dokonca aj v režime otočenia o 90 stupňov! Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje PLS pozoruhodne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

 • Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED si niektorí používatelia všimnú, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie.

 • Profesionálne farebné štandardy 99 % AdobeRGB, 100 % sRGB

  Profesionálne farebné štandardy 99 % AdobeRGB, 100 % sRGB

  Dokonalá farba na prvý pohľad. Tieto nové monitory obsahujú vysoko kvalitné jasné panely pre bohaté a presné farby z každého uhla. Môžete si byť istí, že vaše farby sú v súlade s profesionálnymi štandardmi – 99 % Adobe RGB a 100 % sRGB. Presnosť farieb dosiahnete hneď po inštalácii vďaka kalibrácii farieb vo výrobe. Vďaka potvrdeniu o výrobnej kalibrácii budete mať istotu hneď od prvého dňa. Nastavte si farby presne podľa vašich štandardov pomocou vlastného nastavenia farieb so šiestimi osami. Šetrite čas aj peniaze s monitormi Philips a technológiou PerfectKolor.

 • 1,074 miliardy farieb pre plynulé farebné prechody a detaily

  1,074 miliardy farieb pre plynulé farebné prechody a detaily

  10-bitové zobrazenie prináša bohatú hĺbku farieb s 1,074 miliardy farieb a 12-bitovým interným spracovaním, výsledkom čoho je plynulé a prirodzené farebné podanie bez farebných odstupov alebo pruhov.

 • SmartUniformity pre konzistentný obraz

  SmartUniformity pre konzistentný obraz

  Zmeny jasu a farby na LCD obrazovkách sú bežným javom. Režim Philips SmartUniformity vytvára obraz s presným jasom, čo je dôležité pri práci s fotografiami, dizajne a tlači. Vďaka farebnej metrike na vyhodnotenie farebnej presnosti je tento režim vykalibrovaný tak, aby bola splnená priemerná uniformita luminancie nad 95 %. Výberom tohto režimu získate jednotný a presný obraz.

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Webová kamera s mikrofónom na pripojenie a spoluprácu

  Pomocou vstavanej webovej kamery a mikrofónu môžete vidieť svojich kolegov a klientov a komunikovať s nimi. Toto jednoduché riešenie vám umožňuje komunikovať a zdieľať informácie, čím ušetríte drahocenný čas a náklady na cestovanie.

 • Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

 • USB 3.0 umožňuje rýchly prenos údajov a nabíjanie smartfónov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Inteligentný čas odozvy predstavuje optimálnu hodnotu z testu GtG alebo GtG (BW).
 • Rýchle nabíjanie cez štandard BC 1.2
 • Na podporu rozlíšenia 5120 x 2880 sú potrebné dva káble DisplayPort z podporovanej grafickej karty do monitora.
 • Tento monitor podporujú pri rozlíšení 5120 x 2880 len nasledujúce grafické karty NVIDIA Graphics: GeForce: GTX980, Quadro: K2200, K4200, K5200.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať