Lirio

Lirio

Stropné svietidlo

  Lirio

  Stropné svietidlo

  Vytvorte svetlo, ovládnite tiene

  Masívne lisované hliníkové svorky pridržiavajú hrubý sklenený panel na štvorcovej alebo obdĺžnikovej základni s hliníkovou úpravou alebo vo farbe dreva Wenge. Kwadro. Jednoducho brilantné. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Lirio Stropné svietidlo

KWADRO, chrómová matná 3250417LI Nájsť podobné výrobky

Vytvorte svetlo, ovládnite tiene

 • Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

  Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

  Toto svietidlo možno namontovať dvoma spôsobmi – na stenu alebo strop, takže ho jednoducho umiestnite na to správne miesto vo vašej miestnosti.

 • Jednoduchý dizajn a výrazné línie

  Je osvetlenie viac ako len funkčné riešenie pre tmavé priestory? Svietidlá Lirio by Philips vám na túto otázku odpovie nekompromisným a provokatívnym spôsobom vďaka tvarom, ktoré vás budú inšpirovať k vytváraniu svetla a ovládnutiu tieňov vo vašom okolí.

 • Jedinečný vzhľad a atmosféra rozjasnia vašu domácnosť

  Jedinečný vzhľad a atmosféra svietidiel Lirio by Philips vytvorí vo vašej domácnosti svetlo aj správnu náladu. Doprajte si toto štýlové dielo, ktoré doplní individuálny charakter a štýl vašej domácnosti.

 • Špičkové materiály pre najvyššiu kvalitu

  Najmodernejšia technológia v spojení s pokročilými výrobnými postupmi prináša široký a vyvážený sortiment skutočne prekvapivých a uspokojujúcich riešení osvetlenia: produkty Lirio by Philips sú jedinečné, a zároveň dokonale vkusné.

 • Žiarovky Philips sú súčasťou balenia

  Toto svietidlo sa dodáva aj so žiarovkami Philips, ktoré vytvoria najkvalitnejšie svetlo a svetelný efekt pre vaše svietidlo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať