Nepopísané

Profesionálny LED televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3009w_12/32hfl3009w_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Profesionálny LED televízor

  Neuveriteľné spektrum funkcií pre vašich pacientov

  S týmto energeticky úsporným LED televízorom si vychutnáte všetky výhody špecializovaného televízora pre ubytovacie zariadenia. Vaši pacienti si budú môcť zakúpiť prémiový obsah, získať informácie z informačných stránok zdravotníckeho zariadenia a pomocou najnovšej technológie diaľkového ovládania využívať nenáročnú inštaláciu Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

32" (81 cm) EasySuite, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 32HFL3009W/12 Nájsť podobné výrobky

Neuveriteľné spektrum funkcií pre vašich pacientov

vďaka dômyselným informačným stránkam

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • SmartInfo pre originálne, interaktívne info stránky zdravotníckych zariadení

  SmartInfo pre originálne, interaktívne info stránky zdravotníckych zariadení

  Aplikácia SmartInfo umožňuje zobraziť vašim pacientom informácie o nemocnici alebo zdravotníckom zariadení. Vaši pacienti majú k tejto interaktívnej nemocničnej webovej stránke prístup aj vtedy, keď televízor nie je pripojený na internet alebo intranet. Údaje môžete jednoduchým spôsobom pravidelne meniť, aby mali vaši pacienti vždy aktuálne informácie.

 • Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall zjednodušuje inštaláciu a údržbu vášho televízora. S jednoduchým webovým nástrojom môžete odteraz na diaľku konfigurovať a inštalovať svoje televízory bez nevyhnutnosti zavítať do príslušnej miestnosti! Vďaka tomu ušetríte čas a nebudete rušiť svojich hostí. Či už ide o aktualizáciu informačných stránok hotela alebo inštaláciu nových kanálov, aplikácia SmartInstall sa postará o všetko.

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • Funkcia Serial Xpress Protocol Easy pre interaktívne systémy

  Funkcia Serial Xpress Protocol Easy pre interaktívne systémy

  S funkciou Serial Xpress Protocol Easy môžete svoj televízor pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov.

 • Viacfrekvenčné diaľkové ovládanie zabráni rušeniu iných televízorov

  Viacfrekvenčné diaľkové ovládanie zaistí, že jedným diaľkovým ovládaním ovládate len jeden televízor. V jednej miestnosti sa môže nachádzať až 14 rôznych televízorov, no diaľkové ovládania sa navzájom nebudú rušiť.

 • Kompatibilita so systémom privolania pomoci pre oblasť zdravotnej starostlivosti

  Vďaka kompatibilite so systémom privolania pomoci predstavujú televízory Philips pre zariadenia zdravotnej starostlivosti vysoko integrovaný nástroj, ktorý poskytuje nielen možnosti zábavy, ale aj pohodlný prístup k pomoci v prípade zdravotných ťažkostí.

 • Integrovaný panel pripojenia

  Integrovaný panel pripojenia umožní vašim hosťom bez problémov pripojiť ich osobné zariadenia k vášmu televízoru bez potreby použitia externého pripájacieho panela.

 • Prídavné pripojenie slúchadiel pre osobný posluch

  Tento systém reproduktorov obsahuje prídavné pripojenie slúchadiel. Pripojte si vlastné slúchadlá a vždy, keď budete chcieť, si vychutnajte osobnejší posluch.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od zvolenej implementácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať