Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Jedinečný zážitok z filmov

  Tento štýlový hotelový televízor Ultimate HD ponúka koncové interaktívne digitálne riešenie vo formáte HD bez potreby koncového prijímača. Vašim hosťom môžete ponúknuť skutočnú filmovú zábavu v HD, ktorá zavŕši dokonalý zážitok z ubytovania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

32" (81 cm) Ultimate HD, displej LCD, DVB-T/C MPEG4* 32HFL5870D/10 Nájsť podobné výrobky

Jedinečný zážitok z filmov

Hotelový LCD televízor Philips Ultimate HD

 • Tematický televízor na jednoduché vyhľadanie vlastných kanálov hostí

  Tematický televízor na jednoduché vyhľadanie vlastných kanálov hostí

  Tematický televízor ponúka pokročilé používateľské rozhranie, ktoré hosťom umožňuje navigovaním v hosťovskej ponuke jednoducho vyhľadať kanály vlastnej krajiny, správy a informácie o hoteloch bez potreby interaktívneho zábavného systému.

 • Pixel Plus HD pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus HD pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus HD je technológia spracovania obrazu, ktorá umožňuje divákom sledovať obsah, ktorý je živý, prirodzený a reálny. Výsledkom je obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou z akéhokoľvek zdroja HD.

 • HD LCD displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej obrazovky s najmodernejšou LCD technológiou poskytne vašim hosťom širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivý obraz bez blikania s progresívnym riadkovaním, optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz poskytne vašim hosťom dokonalý divácky zážitok.

 • Zásuvka na karty SmartCard s ochranou proti neoprávnenému použitiu

  Vstavaná zásuvka SmartCard umožňuje rozšírenie funkčnosti televízora prostredníctvom aplikačných kariet od iných výrobcov, a to bez potreby prídavných modulov a externých pripojení. TV je tiež možné pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov cez sériové rozhranie SerialXpress Control (s podporou protokolov UART a RS232) a rozhranie SmartPlug Control.

 • Vzdialená inovácia softvéru

  Softvér televízora, ktorý ovláda špecifické hotelové funkcie, možno vzdialene inovovať pomocou certifikovaného poskytovateľa systému.

 • Vstavaný displej s hodinami s budíkom a pripomienkovačom

  Vďaka vstavanému displeju s hodinami, ktorý zároveň slúži ako budík, nebudete musieť investovať do ďalších hodín s káblami a zapájaním v miestnosti.

 • Kompatibilné s panelom pripojenia Philips pre používanie zariadení hostí

  Tento televízor pracuje bez problémov s panelmi pripojenia Philips. Hosť sa môže jednoducho pripojiť a vychutnať si médiá z PC, MP3 prehrávača, DVD prehrávača, kamkordéra a rôznych iných zariadení. Vďaka automatickému rozoznávaniu sa panel pripojení a televízor automaticky prepnú, aby zobrazili obsah pripojeného zariadenia hosťa.

 • Optimalizované riešenie koncových nákladov

  Hotelový televízor Philips Ultimate HD vám umožňuje ponúknuť hosťom prémiový obsah vo vysokom rozlíšení bez nutnosti umiestniť do izby koncový prijímač. Tento televízor zaručuje optimalizované riešenie koncových nákladov, keďže obsahuje všetky funkcie potrebné pre vysoké rozlíšenie, akými sú príjem signálu v štandarde MPEG 4 prostredníctvom tunera DVB-T alebo DVB-C s ochranou obsahu.

 • Technológie VSecure a VTrack na zabezpečenie obsahu vo vysokom rozlíšení v hoteloch

  Pri sledovaní prémiového obsahu vo vysokom rozlíšení hosťami vzniká zo strany spoločností poskytujúcich tento obsah potreba striktných preventívnych opatrení na zabezpečenie obsahu. Spoločnosť Philips vyvinula komplexné riešenie zabezpečenia obsahu vo vysokom rozlíšení v hoteloch pozostávajúce z technológie VSecure na ochranu obsahu vo vysokom rozlíšení a technológie VTrack na forenzné označovanie obsahu vo vysokom rozlíšení vodotlačou.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Ročná spotreba energie sa vypočítava pomocou typickej spotreby energie - 4 hodiny/deň, 365 dní/rok.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať