Televízor s plochou obrazovkou

  Televízor s plochou obrazovkou

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Nádherný nový TV, ktorý nielen poskytuje kvalitný obraz a zvuk, ale aj moderný štýl a kvalitné prevedenie. Má funkcie Crystal Clear III pre prirodzený živý obraz a Virtual Dolby Surround pre úžasný zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Televízor s plochou obrazovkou

32" (81 cm), displej LCD, Progresívne riadkovanie 32PF4320/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s funkciou Crystal Clear III

 • HD LCD WXGA displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Crystal Clear III prináša obraz s vylepšenou kvalitou

  Crystal Clear III kombinuje celú škálu vylepšení, ktoré poskytujú: 2D hrebeňový filter, dynamický kontrast, funkciu Blue Stretch, vylepšenie zelenej farby, takže dostanete prirodzene vyzerajúce farby.

 • 2D hrebeňový filter zaostrí obraz pre jemný detail

  2D hrebeňový filter oddeľuje vo videosignále informácie o chrominancii (farbách) od luminancie (jasu) a umožňuje nezávislé spracovanie na vylepšenie rozlíšenia obrazu a minimalizovanie skreslenia.

 • Active Control so svetelným senz. optimalizuje kvalitu obrazu

  Active Control je jedinečný spôsob optimalizácie kvality obrazu prostredníctvom merania a analýzy prichádzajúceho signálu za účelom automatického nastavenia kvality obrazu. Active Control so svetelným senzorom používa senzor na nastavenie jasu obrazu podľa úrovne okolitého svetla v miestnosti.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Kompaktný a tenký dizajn sa hodí do každej izby

  Tento štýl dizajnu s dôrazom na kompaktný a tenký vzhľad, ktorý šetrí priestor a zmestí sa kdekoľvek.

 • PC vstup umožňuje použiť váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť váš televízor k počítaču a použiť ho ako PC monitor.

 • VGA vstup na použitie TV ako monitoru PC

  TV prijímač má VGA vstup, ktorý je kompatibilný s výstupným signálom obrazovky z vášho PC. To znamená, že prístroj možno pohodlne používať ako TV aj monitor PC.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať