širokouhlý plochý TV

  širokouhlý plochý TV

  Maximálny zážitok z obrazu

  Vychutnajte si absolútny zážitok zo sledovania domáceho kina, pretože funkcie Ambilight a Pixel Plus 2 posúvajú kvalitu obrazu na novú úroveň. Pohodlie sledovania, LCD technológia a neviditeľné ploché NXT reproduktory vytvárajú odvážny a inovatívny dizajn. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Matchline širokouhlý plochý TV

32" (81 cm), displej LCD 32PF9986/12 Nájsť podobné výrobky

Maximálny zážitok z obrazu

v sofistikovanom a odvážnom dizajne

 • HD LCD WXGA displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Pixel Plus 2 pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus 2 je funkcia digitálneho spracovania obrazu, ktorá vylepšuje rozlíšenie statických a pohyblivých obrázkov. Nepridáva len obrazové body - vylepšuje ich, čo má za následok vyššiu ostrosť a neuveriteľnú hĺbku obrazu z ľubovoľného zdroja. Vylepšuje rozlíšenie, ale aj reprodukciu farieb, čoho výsledkom sú jemnejšie farebné detaily a vynikajúca priezračnosť.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

 • Active Control so svetelným senz. optimalizuje kvalitu obrazu

  Active Control je jedinečný spôsob optimalizácie kvality obrazu prostredníctvom merania a analýzy prichádzajúceho signálu za účelom automatického nastavenia kvality obrazu. Active Control so svetelným senzorom používa senzor na nastavenie jasu obrazu podľa úrovne okolitého svetla v miestnosti.

 • 2 integrované NXT monolitové reproduktory s úžasným výkonom

  Ohromujúci povrchový zvukový princíp NXT bol rozvinutý v monolitovej technológii reproduktorov, ktorý v súčasnosti využíva vonkajší povrch TV prijímača ako membránu reproduktora. Reproduktory sú teraz prakticky neviditeľné, majú ohromujúci dizajn a čisté a priame vyžarovanie zvuku.

 • Plnofarebné ambientné svetlo zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Plnofarebné ambientné svetlo umožňuje uvoľnené pozeranie a jedinečnú atmosféru prostredníctvom jemnej žiary svetla na stenách okolo TV. Výskum ukázal, že pozeranie televízie s adaptovaným okolitým svetlom poskytuje uvoľňujúce pozeranie TV. Prispôsobenie ambientného svetla s obrázkami na obrazovke pridáva do zážitku z pozerania nový rozmer. Svetlo možno tiež prepnúť na rôzne farby alebo rôzne odtiene bielej. V pohotovostnom režime môžu byť farby nastavené tak, aby vytvorili v izbe jedinečnú atmosféru.

 • Dvojitá obrazovka s 2 tunermi rozdeľuje obrazovku TV na 2 obrazy

  Full Dual Screen umožňuje rozdeliť vašu TV obrazovku na dve polovice, z ktorých každá zobrazuje na sebe nezávislé obrazy z TV, VCR, DVD alebo teletext naraz. Sledujte svoj obľúbený program súčasne s tým, ako ostatní pozerajú niečo iné bez toho, aby boli rušení, pretože zvuk z druhej obrazovky je dostupný cez výstup slúchadiel.

 • 1 200-stránkový Hypertext pre okamžitý a rýchly prístup na teletext

  Teletext je systém vysielaný väčšinou vysielateľov. Funkcia 1 200-stránkového rýchleho textu poskytuje pri zmene stránok extrémne rýchly prístup k informáciám.

 • DVI-I poskytuje najlepší obraz a flexibilnú pripojiteľnosť

  DVI-I vstup prepája nekomprimovaný digitálny RGB signál s vysokou šírkou pásma od zdroja signálu k obrazovke. Vďaka eliminácii konverzie digitálneho signálu na analógový dodáva bezchybný obraz bez šumu, ktorý je jasný a bez blikania. DVI vstup podporuje HDCP ochranu kopírovania, ktorá umožňuje pozeranie programov chránených proti kopírovaniu z digitálnych prijímačov, DVD prehrávačov a HD rekordérov. DVI-I vstup je nadčasový, pretože sa dá pripojiť k všetkým HDMI zariadeniam (vyžaduje sa konverzný kábel). DVI-I vstup tiež podporuje analógové PC-VGA signály.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať