Štíhly LED televízor

  CI Plus

  Štíhly LED televízor

  Nefalšovaná zábava

  Vychutnajte si ostrý a zreteľný obraz vďaka LED televízoru Philips série 3108 s rozlíšením Full HD a technológiou Digital Crystal Clear. Televízor tejto série kombinuje živý obraz, skvelý zvuk a minimalistický dizajn. Prineste si domov jedinečný divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3100 series Štíhly LED televízor

81 cm (32”), Full HD 1080p, DVB-T/C 32PFL3158H/12 Nájsť podobné výrobky

Nefalšovaná zábava

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

 • Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Potrebujete si urobiť prestávku a chcete sledovať televíziu neskôr? Vďaka funkcii pozastavenia už nikdy nemusíte čakať, kým sa skončí reklama (a už vôbec ju nemusíte sledovať!). Chcete si nahrať živé digitálne vysielanie a pozrieť si ho, keď vám to bude lepšie vyhovovať? Nájdite si obľúbené programy pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho naplánujte nahrávanie. Stačí k televízoru pripojiť pevný disk USB a uložené vysielanie si môžete pozrieť neskôr.

 • 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • Dva vstupy HDMI pre integrované pripojenie

  Dva vstupy HDMI pre integrované pripojenie

  Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do vášho televízora jediný kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenosu zo zdroja priamo na obrazovku.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na bočnej strane televízora a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača priamo na obrazovke.

 • Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Táto inovatívna zvuková technológia výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasového prejavu, či už hovoreného, alebo spievaného. Zaručí, že budete počuť každé slovo, takže si naplno vychutnáte sledovaný program.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Kvalite obrazu je dôležitá. Bežné HD televízory síce poskytnú kvalitné rozlíšenie, ale vy predsa chcete len to najlepšie. Predstavte si teda dych vyrážajúce ostré detaily spolu s vysokým jasom, neuveriteľným kontrastom, ostrým pohybom, realistickými farbami a verným obrazom – a pridajte k tomu nízku spotrebu energie. Už viac nemusíte hľadať. Technológia LED s rozlíšením Full HD zabezpečí podrobnejšie detaily než štandardné HD televízory. A viac detailov na obrazovke zaručí intenzívnejší divácky zážitok.

 • PC vstup umožňuje použiť váš televízor ako PC monitor

  Používajte televízor ako monitor. Jednoducho ho pripojte pomocou kábla HDMI-DVI (alebo konvertora) a je to!

 • Digital Crystal Clear na zvýšenie kvality obrazu

  Vychutnajte si mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja. Tento balík inovácií obrazu digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať