LED TV

  LED TV

  Uvoľnite sa a vychutnajte si skvelý televízny večer

  Spoločnosť Philips vám umožňuje vychutnávať si skvelý výkon televízorov za rozumnú cenu, teraz aj v budúcnosti. Tento LED televízor 32PFL3207 s čistým dizajnom ponúka jasný obraz a výkonný zvuk spolu s ľahko použiteľnými digitálnymi TV konektormi. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3200 series LED TV

81 cm (32”), HDTV, DVB-T/C 32PFL3207H/12 Nájsť podobné výrobky

Uvoľnite sa a vychutnajte si skvelý televízny večer

s HD LED a výkonným zvukom

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  Perfect Motion Rate (PMR) v sebe spája obnovovaciu frekvenciu panela s jedinečným spracovaním obrazu na vytvorenie výnimočnej ostrosti zobrazenia pohybu a čistého a živého obrazu aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Vďaka funkcii Clear Sound budete počuť každé slovo

  Clear Sound je inovatívna zvuková technológia, ktorá výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasového prejavu, či už hovoreného, alebo spievaného. Zaručí, že budete počuť každé slovo, takže si naplno vychutnáte sledovaný program.

 • USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám formátu Jpeg, hudbe vo formáte mp3 a video súborom uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB (zariadení pamäťovej triedy USB). Pripojte zariadenie USB do konektora na boku televízora a získate prístup k multimediálnemu obsahu pomocou jednoduchého prehliadača obsahu na obrazovke. Teraz môžete zobraziť a podeliť sa o svoje videá, fotografie aj hudbu.

 • Hladké pripojenie s 3 vstupmi HDMI a Easylink

  Hladké pripojenie s 3 vstupmi HDMI a Easylink

  HDMI je jediný kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, čím zabraňuje vzniku neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Dynamický kontrast 100 000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Chcete plochú obrazovku LCD s najostrejším kontrastom a najživším obrazom? Najmodernejšia technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips spolu s jedinečnou technológiou extrémneho stmievania a posilnenia podsvietenia vám túto najvyššiu kvalitu obrazu poskytnú. Technológia Dynamic Contrast zvyšuje kontrast pre vynikajúcu úroveň čiernej a presné vykresľovanie tmavých odtieňov a farieb. Vytvára tak jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a vzrušujúcimi farbami.

 • Precíťte výkon 20 W RMS a zvuk Incredible Surround

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Výkonné zosilňovače 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvárajú realistickú zvukovú scénu. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku, ktorý vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • Vstup pre počítač umožňuje používať váš televízor ako počítačový monitor

  Vďaka vstupu pre počítač môžete svoj televízor používať aj ako počítačový monitor – buď pomocou kábla HDMI-DVI (pre digitálne signály), alebo kábla VGA (pre analógové signály).

 • Integrovaný digitálny DVB-C/T tuner pre prijímanie digitálnej káblovej TV

  Integrovaný digitálny DVB-C/T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej káblovej a pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Spracovanie 69 miliárd farieb pre najživšie farby obrazu

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované na dosiahnutie celkovo 69 miliárd farieb. Zdokonalené algoritmy rozpoznajú aj nepatrné farebné tiene a odtiene pokožky a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať